Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Представництво ЄС в Україні представляє нову сторінку «ЄС проти дезінформації» (EU vs Disinformation) у Facebook. На сторінці з’являтимуться різні історії, відео та цікаві факти з метою підвищення ...

08
Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Представництво ЄС в Україні представляє нову сторінку «ЄС проти дезінформації» (EU vs Disinformation) у Facebook.

На сторінці з’являтимуться різні історії, відео та цікаві факти з метою підвищення рівня поінформованості громадськості щодо прокремлівської дезінформації. Пости на сторінці будуть достатньо простими, подаватимуться російською та англійською мовами; вони будуть спрямовані на ширшу аудиторію.

Будь ласка, вподобайте нашу сторінку та поширте інформацію про неї. Аби ширше сповістити про цю сторінку, ми пропонуємо вам файл у форматі GIF. Якщо ви розмістите це посилання на Facebook (http://gph.is/29wTYF5), то там з’явиться цей GIF-файл і ви зможете додати будь-який текст, що супроводжуватиме цю «гіфку». Або ви просто можете поширити верхній запис на сторінці «ЄС проти дезінформації».

Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Ця сторінка у Facebook доповнює вже чинний продукт цільової робочої групи, яка щотижня випускає два бюлетені, що надають найостанніші новини, які стосуються прокремлівської дезінформації. Щовівторка Огляд дезінформації збирає приклади статей та історій прокремлівської дезінформації з усієї Європи. Щоп’ятниці Дайджест дезінформації аналізує розповіді та історії, що з’являються у прокремлівських та незалежних російських медіа; у такий спосіб ви можете додати прокремлівські наративи у їхній контекст.

Підписуйтеся на англійську версію бюлетеня за таким посиланням та на російську версію – за таким. Twitter-акаунт @EUvsDisinfo інформує журналістів та експертів про останні тенденції.


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

Презентовано онлайн-курс із громадянської освіти

На скільки зростуть надходження від податків на тютюн у наступному році?

Сміття - це ресурс. Українські школи запроваджують систему сортування ТБО

Представниця Громадського центру правосуддя стала волонтеркою органів пробації

Проект WikiInvestigation став фіналістом Innovation in Politics Awards 2020

18% українських журналістів змушують писати джинсу – дослідження ІМІ