Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Представництво ЄС в Україні представляє нову сторінку «ЄС проти дезінформації» (EU vs Disinformation) у Facebook. На сторінці з’являтимуться різні історії, відео та цікаві факти з метою підвищення ...

08
Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Представництво ЄС в Україні представляє нову сторінку «ЄС проти дезінформації» (EU vs Disinformation) у Facebook.

На сторінці з’являтимуться різні історії, відео та цікаві факти з метою підвищення рівня поінформованості громадськості щодо прокремлівської дезінформації. Пости на сторінці будуть достатньо простими, подаватимуться російською та англійською мовами; вони будуть спрямовані на ширшу аудиторію.

Будь ласка, вподобайте нашу сторінку та поширте інформацію про неї. Аби ширше сповістити про цю сторінку, ми пропонуємо вам файл у форматі GIF. Якщо ви розмістите це посилання на Facebook (http://gph.is/29wTYF5), то там з’явиться цей GIF-файл і ви зможете додати будь-який текст, що супроводжуватиме цю «гіфку». Або ви просто можете поширити верхній запис на сторінці «ЄС проти дезінформації».

Нова сторінка «ЄС проти дезінформації»

Ця сторінка у Facebook доповнює вже чинний продукт цільової робочої групи, яка щотижня випускає два бюлетені, що надають найостанніші новини, які стосуються прокремлівської дезінформації. Щовівторка Огляд дезінформації збирає приклади статей та історій прокремлівської дезінформації з усієї Європи. Щоп’ятниці Дайджест дезінформації аналізує розповіді та історії, що з’являються у прокремлівських та незалежних російських медіа; у такий спосіб ви можете додати прокремлівські наративи у їхній контекст.

Підписуйтеся на англійську версію бюлетеня за таким посиланням та на російську версію – за таким. Twitter-акаунт @EUvsDisinfo інформує журналістів та експертів про останні тенденції.


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях