Нова поліція стає все ближчою до народу

11 лютого Сихівська бібліотека № 33 радо зустрічала гостей із патрульної  поліції Львова. Саме в цей день у Львові офіційно стартував проект «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи ...

Додано:
Julia Bondar

12705241_524543124394200_1081394633210717341_n
Нова поліція стає все ближчою до народу

11 лютого Сихівська бібліотека № 33 радо зустрічала гостей із патрульної  поліції Львова. Саме в цей день у Львові офіційно стартував проект «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції», який реалізується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності держдепартаменту США (INL) у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Він впроваджується у співпраці з патрульною поліцією Львова, бібліотеками міста та ГО «Інститут суспільних ініціатив». Ця ініціатива охопить не лише старших відвідувачів бібліотек, а й наймолодших дітей, які зможуть дізнатись про цікаві аспекти роботи патрульного, вивчати правила дорожнього руху, поведінки у суспільстві. У рамках проекту буде проведено більше ніж 40 різних заходів у дев’яти бібліотеках м. Львова з метою розказати громаді Львова про перебіг реформи поліції, налагодити діалог між поліцією та громадою. Голова правління «Інституту Суспільних Ініціатив» наголосив на важливості залучення міських бібліотек до цього проекту, з метою популяризації їх як платформ для заходів та зустрічей, на формуванні позитивного образу нових поліцейських у молодого покоління, а також розуміння особливостей їх роботи у контексті впровадження реформи.12728866_1013206735417409_3781857652771901089_n

За словами командира другого батальйону патрульноїполіції ЛьвоваОлексія Зіборова, людей завжди цікавило, як же працює поліція, який розклад дня у патрульного, які найбільші проблеми існують на вулицях нашого міста, як діє реформа загалом. Такий проект дає змогу відповідати на питання безпосередньо, таким чином ініціює плідне обговорення та збільшення суспільної свідомості.

Координатор проекту у Львові Тарас Репицький підкреслив, що такі проекти є, безумовно, потрібні для українського суспільства, адже вони створюють мости між реформами та людьми: «Ми закликаємо громадськість та медіа, активно долучитись до реалізації та висвітлення цього проекту, щоб навіт12662544_524543631060816_6773425786844029691_nь самим отримати відповіді на питання».

Під час «Дорожньої абетки» – перший захід проекту, який булопроведено після прес-конференції у школі «Первоцвіт» для другокласників, – маленькі школярі в ігровій формі ознайомились із правилами дорожнього руху, закріпили свої знання про деякі дорожні знаки, розгадували загадки та кросворд. Діти мали нагоду поспілкуватись із поліцейськими, задати їм питання і навіть розповісти про прикрі випадки із свого життя. Особливо малечу потішили приємні подарунки від поліцейських та спільне фото. Висновок: нова поліція – наші нові захисники та друзі.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?