Німеччина передала ДСНС України 10 унікальних аварійно-рятувальних машин

            Проблема аварійності на дорогах України, на жаль, не втрачає актуальності. При складних аваріях, коли постраждалих, наприклад, необхідно деблокувати із понівеченого автомобіля, ...

Додано:
Ruslana Yarchenko

IIPU_2
Німеччина передала ДСНС України 10 унікальних аварійно-рятувальних машин

            Проблема аварійності на дорогах України, на жаль, не втрачає актуальності. При складних аваріях, коли постраждалих, наприклад, необхідно деблокувати із понівеченого автомобіля, залучаються рятувальні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

            Щоб підвищити ефективність роботи рятувальників та скоротити час прибуття на місце ДТП, уряд Німеччини в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» передав ДСНС через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH 10 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу (САРМ-Л). Ці автомобілі були розроблені німецьким виробником спеціально для ДСНС. Ще 5 одиниць техніки буде надано навесні 2018 року.

            Автомобілі оснащені спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Також їх можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку в радіусі 20 км, гасіння пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої.

            Крім того, з 15 по 19 січня 2018 року GIZ організувала 5-денний тренінг для 48 українських рятувальників по роботі з новим обладнанням. Учасники також відпрацьовували сценарії надання домедичної допомоги при типових травмах постраждалих за умов деформації автомобіля внаслідок ДТП. Кінцева мета застосування отриманих навичок – врятувати людину із пошкодженого автомобіля найменш травматичним для неї способом у найкоротший проміжок часу.

           Вже незабаром нові аварійно-рятувальні машини запрацюють на найбільш небезпечних ділянках доріг у Маріуполі, Борисполі, Лисичанську, Лубнах, Харкові та Києві.

           Довідка: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, GIZ допомагає українському уряду подолати кризову ситуацію на сході країни. Також продовжується співпраця з метою запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу.

IIPU_3 IIPU_1


Тематика публікації:                                 

Останні публікації цього розділу:

Наш Південь: ідентичності у суспільних практиках та уявленнях під час війни.

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій