«Ніколи не здаватись і не опускати рук!». У Дніпрі створюють терапевтичну виставу

Уже в серпні жителі Дніпра зможуть побачити інклюзивну моновиставу #НЕЗЛАМНИЙ, яка є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю внаслідок війни: керівника ГО ...

зображення_viber_2021-07-18_21-32-32-212
«Ніколи не здаватись і не опускати рук!». У Дніпрі створюють терапевтичну виставу

Уже в серпні жителі Дніпра зможуть побачити інклюзивну моновиставу #НЕЗЛАМНИЙ, яка є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю внаслідок війни: керівника ГО “Патріотичний театр “Арт-Фронт”, актора Ігоря Кирильчатенка та автора книги “Життя після 16:30”, на основі якої створено сценарій, добровольця, десантника 79 десантної бригади при обороні Донецького аеропорту Олександра Терещенка.

«#НЕЗЛАМНИЙ»  – це сучасна розмова про війну, про непоправні втрати, а також – про неможливість вороття до старого життя. Це – монолог-сповідь людини, яка померла і відродилася знову. Це – пошук відповідей на одвічні питання сенсу людського існування. Пошук того, що залишає людину Людиною в часи катастроф, вистава-метафора. Це буде вистава-терапія, після, якої людина буде хотіти жити і рухатись далі, – зазначає Ігор Кирильчатенко, автор ідеї та виконавець головної ролі.

«Ніколи не здаватись і не опускати рук!» – цей заклик Олександра Терещенка, яким він підписує свої книги, став «червоною ниткою» моновистави. Це – не банальний вислів, а переконання людини, яка була в пеклі, отримала інвалідність, але продовжує жити і допомагати іншим.

Проєкт «Інклюзивна моновистава «#НЕЗЛАМНИЙ» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. Крім створення самої вистави, він передбачає 5 її показів, зустрічей із «живими книгами» – людьми, котрі демонструють приклад незламності духу, дискусій після кожного перегляду, а також низку арт-терапевтичних заходів. Він покликаний підтримати бійців АТО/ООС, їхні родини, ВПО, загалом людей з інвалідністю, допомогти віднайти в собі мотивацію жити, а також стати майданчиком для обговорень і налагодження контактів, побудови співпраці між представниками різних сфер суспільства.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»