Незалежні активісти на захисті свободи слова в Криму

30 травня в Криму зібралися незалежні активісти та блогери, щоб навчитися новим методам  роботи, обмінятися досвідом, напрацювати спільні підходи з протидії згортання свободи слова в нових умовах.В ...

Додано:
Vitalii Khomutov

ice_screenshot_20200530-165807
Незалежні активісти на захисті свободи слова в Криму

30 травня в Криму зібралися незалежні активісти та блогери, щоб навчитися новим методам  роботи, обмінятися досвідом, напрацювати спільні підходи з протидії згортання свободи слова в нових умовах.

В ході семінару, організованому громадським рухом «Вільний Крим», учасники заходу вчилися, як зробити соціально важливі та правозахисні теми цікавими для користувачів соцмереж. Ознайомились з методикою використання мультимедійних інструментів для блогера, стандартами подачі інформації її джерелами, перевіркою та трактуванням. В рамках цього блоку з’явилася дискусія, чи кожен активіст має бути блогером, бо деякі активісти ще слабо використовуюсь переваги інструментів блогера.

Окремою темою розглянули можливості Youtube-каналу для блогера. Також навчалися адаптації матеріалів для соціальних мереж. Особливу увагу приділили протидії ворожнечі у соцмережах.

У другий частині заходу обговорювали, як зміниться Крим після пандемії, які нові можливості та загрози для громадянського суспільства. Обговорили юридичні та моральні обмеження для активістів та блогерів.

Учасники заходу були одностайні в тому, що лише незалежні активісти сьогодні на захисті свободи слова в Криму та домовилися підтримувати громадські зв’язки, підтримувати один одного, активніше висвітлювати порушення прав та свобод у Криму.

Керівник громадського руху “Вільний Крим” Віталій Хомутов


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Школярі Татарбунар стали більш «видимими» на темних дорогах

Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба

Навіть не дотримуються законодавства - аналіз прозорості комунальних підприємств у п'яти містах України

В Україні сформована мережа сталих хабів та бізнес-шкіл

Чому нехтувати ременями безпеки не можна: у Луцьку створили соціальний відеоролик

Екологи назвали причини масштабних втрат від повеней на Західній Україні