Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

06.10.2021 року в Укрінформі відбувся круглий стіл за учасю громадськості, представників МВС та експертів ринку безпеки дорожнього руху в Україні. На зазначеному заході було визначено, що у проєкті ...

Додано:
RoadSafety

дорога
Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

06.10.2021 року в Укрінформі відбувся круглий стіл за учасю громадськості, представників МВС та експертів ринку безпеки дорожнього руху в Україні. 

На зазначеному заході було визначено, що у проєкті Держбюджету на 2022  рік на фонд БДР (закупівля фото та відео камер, обслуговування доріг, та всі інші Програми) – не передбачено жодної гривні. Всі кошти перенаправлено на закупівлю вагонів для Укрзалізниці. Зазначений фонд – захищена стаття бюджету  і обов’язкова до виконання.

Кожні 2,5 години Україна втрачає людину на дорогах. І фактично кожні 20 хвилин травмується один українець на наших дорогах. На жаль, за цими показниками аварійності Україна займає одне з найвищих місць у Європі

Тема безпеки руху на українських дорогах не нова, саме тому КМУ утворив ще в 2018 році Координаційну раду з безпеки дорожнього руху. Цей орган має формувати і реалізовувати державну політику у сфері безпеки дорожнього руху. Зрозуміло, що для здійснення реальних перетворень потрібні й гроші.

При цьому керівник ГС «Національна рада з безпеки дорожнього руху» Андрій Мокан нагадав, що міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час презентації пріоритетних напрямів діяльності МВС назвав як пріорітет – розбудову системи комплексів автофіксації порушень ПДР і запровадження на дорогах автомобілів – “фантомів”, облаштування безпечних переходів, забезпечення українських автошляхів новими дорожніми знаками, сучасними розв’язками, острівцями безпеки, бар’єрними огорожами, міцними та надійними «відбійниками» та багато чим іншим. Але звичайно ж, на втілення цих ініціатив – потрібні цільові кошти.

На переконання активіста, ці ініціативи значно покращать показник ефективності реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року. 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Місцевий індекс прав людини для громад Донбасу. Результати за 2021 рік

Віртуальна експозиція, створена в рамках україно-британської резиденції Digital Art Observatory, вже доступна до перегляду

Як працює Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я» і як їй може допомогти кожен громадянин?

Визначено переможців конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки ЄС

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Грудень дарує нові можливості