Не прогавте фінальну можливість отримати 5 примірників соціального журналу “ЗАРАЗ”

Передноворічна метушня не омине і громадський сектор, але ви маєте змогу отримати подарунок під ялинку – 5 друкованих примірників соціального журналу ZARAZ.Журнал є продуктом проекту “Долаючи ...

46031618_1991132324287955_3666240012929728512_o
Не прогавте фінальну можливість отримати 5 примірників соціального журналу “ЗАРАЗ”

Передноворічна метушня не омине і громадський сектор, але ви маєте змогу отримати подарунок під ялинку – 5 друкованих примірників соціального журналу ZARAZ.

Журнал є продуктом проекту “Долаючи невидимі кордони”. Власне ідеєю проекту є поєднати різні території України навколо спільного майбутнього. Так і створилась назва, посил якої свідчить про те, що саме тут і зараз твориться наше майбутнє. Статті написані різними людьми, які живуть за 1 тисячу кілометрів одне від одного, доводять, що проблеми і мрії одні не відрізняються. 

Отримати фінальні копії журналу можна отримати заповнивши електронну форму на сайті – zaraz.youthplatform.com.ua 

Громадян України об’єднує не тільки спільна історія, але й подальше майбутнє, особливо, якщо ми плануватимемо його разом, розмовлятимемо та будемо працювати, пізнаючи один одного та себе. Учасники та розробники журналу стали великою сім’єю, що й надалі буде будувати “невидимі мости” між українцями усіх континентів.

Журнал був створений за 17 днів 30-тьма людьми із Луцька, Сєвєродонецька та представників Німеччини, експертами у сфері сторітелінгу, журналістики, публіцистики, фотографії та відео-зйомки. Цей кейс створення 172-ох сторінкового журналу раніше незнайомими людьми є прикладом налагодження зв’язків та якісної співпраці.

Себастіян Пранц, видавець, запрошений професор на кафедрі цифрової журналістики в Дармштатському університеті, наставник створення журналу лаконічно передає усю суть проекту: «Разом з молодими професіоналами зі сходу та заходу за 2 тижні ми зробили журнал. Цей проект є важливий та як він допомагає молоді стати незалежними видавцями, а також дізнатися про всі інструменти необхідні для створення власного журналу. Крім цього, історії будують міцні мости між людьм, які віддалені між собою.»Тримаючи у руках друкований журнал ZARAZ – ви тримаєте приклад того, що усе можливо! Варто лиш вірити в себе і зібрати команду та за 432 робочі години ви отримаєте вже готовий результат ваших старань – ця історія про наше майбутнє, про ZARAZ.

46031618_1991132324287955_3666240012929728512_o

Отож крім цікавих статей, ви отримаєте матеріальну мотивацію. «Ним я насолоджуюся і його читаю ранками» – так пише на своїй сторінці Instagram луцька громадська активістка Катерина Білохвіст. Читайте вранці, на обідній перерві, ввечері обговорюйте та надихайтесь історіями, описаними у статтях.

Зробити собі та організації такий подарунок дуже просто – заповнити заявку на сайті zaraz.youthplatform.com.ua. Гарних свят та натхнення, творіть!


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Молоді черкащани розпочали навчання на програмі з успішного працевлаштування

Партисипації бути. У 3 пілотних областях запровадять Всеукраїнський громадський бюджет

Діти, народжені у наступні 5 років,  можуть стати першим вільним від куріння поколінням

100 років Українській Революції. Як відзначаємо? Вінничина.

Стартував проект щодо шкільного підприємництва у сільській місцевості та малих містах України

“Пам'ять про Майдан” - новий відеоролик Українського інституту національної пам’яті