Навчання з Мінімальних стандартів для місць переміщення від RedR UK

RedR UK пропонує безкоштовне, контекстуалізоване онлайн навчання щодо Мінімальних стандартів управління таборами для тих, хто працює в місцях переміщення в Україні або сусідніх країнах. Тренінг ...

Додано:
Nyzkodubova

pexels-engin-akyurt-3228878
Навчання з Мінімальних стандартів для місць переміщення від RedR UK

RedR UK пропонує безкоштовне, контекстуалізоване онлайн навчання щодо Мінімальних стандартів управління таборами для тих, хто працює в місцях переміщення в Україні або сусідніх країнах. 

Тренінг пояснює, як люди та організації, які підтримують переміщене населення в Україні та сусідніх країнах, можуть використовувати Мінімальні стандарти управління табором (видання 2021 року) для покращення якості допомоги та захисту, які вони надають у місцях, де переміщені особи шукають тимчасового притулку та допомоги.  Мінімальні стандарти застосовуються в усіх місцях переміщення, включаючи колективні центри, центри прийому та транзит. Вони однаково застосовуються до будь-якого правового статусу переміщених осіб, включаючи біженців або тих, хто змушений залишити свої домівки та все ще перебуває в Україні.

Хто може взяти участь?  
Будь-хто, хто несе відповідальність за підтримку переміщених осіб, від тих, хто безпосередньо і щоденно працює на колективних об’єктах, до волонтерів або інших, які бажають дізнатися більше про те, як покращити якість гуманітарної допомоги та захисту переміщених осіб. 

Як це працює?  
Тренінг складається з короткого вступного відео, яке розпочинає навчання, за яким слідують основні модулі, які охоплюють п’ять основних концепцій, включених у посібник із мінімальних стандартів управління табором. Для тих, хто бажає поглибити своє розуміння, пропонуються додаткові модулі.  Усі модулі пропонуються безкоштовно. Тривалість модуля зберігається до 120 хвилин максимум, щоб врахувати зайнятий графік респондентів.  Ви можете вибрати будь-який модуль залежно від ваших потреб у навчанні, взяти його як самостійний або розробити власний навчальний шлях у зручному для вас темпі. 

Зважаючи на високий запит на навчанняу липні-серпні ми додатково проводимо безкоштовне контекстуалізоване навчання  з Мінімальних стандартів управління табором (місць перебування переміщенного населення) онлайн для тих, хто працює в місцях переміщення в Україні чи сусідніх країнах.

Тренінг проводиться  українською мовою. 

Ми заохочуємо вас не втрачати нагоду вдосконалити свої навички та знання із зазначених гуманітарних питань. Реєстрація є відкритою та здійснюється за принципом «перший прийшов – перший отримав місце», зважаючи на обмежену кількість місць для участі у тренінгах.

Більш детальну інформацію про ці модулі можна знайти тут: Info on MSCM training 

Розклад  та реєстрація на тренінг з Мінімальних стандартів управління табором тут: Registration for the training 

У разі виникнення питань надсилайте запити на  Training@redr.org.uk.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”