Навчання для креативних індустрій – огляд можливостей від партнерів Creative Spark

Війна різко змінила порядок денний громадського життя та карту подій в сфері креативних індустрій. Втім, деякі активності, спрямовані на розвиток цієї сфери продовжуються.У квітні в Полтаві відбувся  ...

Додано:
Julia Jane

Facebook post - 41
Навчання для креативних індустрій – огляд можливостей від партнерів Creative Spark

Війна різко змінила порядок денний громадського життя та карту подій в сфері креативних індустрій. Втім, деякі активності, спрямовані на розвиток цієї сфери продовжуються.

Facebook post - 41

У квітні в Полтаві відбувся  Creative Spark Boot Camp-2022. Це 5-денна навчальна програма, для тих, хто має ідеї та бажання почати бізнес «з нуля» або розвивати чи удосконалювати власну існуючу справу в умовах війни та в післявоєнний час. Цей захід вже 4 рік поспіль відбувається а рамках Програми підтримки підприємництва в системі освіти за підтримки Британської Ради.

Навчання відбувається за британо-українською програмою “Креативне підприємництво”, яка розкриває питання особливостей креативного підприємництва, пошуку підприємницької ідеї, вибір бізнес-моделі для стартапу, розвитку креативності підприємця, ефективного пітчінгу тощо.

Нам приємно, що не зважаючи ні на що, навчальний табір об’єднав учасників з усієї країни. 80 учасників інтенсивно працювали всі 5 навчальних днів –  виконували домашні завдання та готувалися до фінальної презентації проєктів.

Учасники Creative Spark Boot Camp-2022 поповнили знання у сфері креативного підприємництва, знайшли нових друзів та однодумців і отримали електронні сертифікати, що підтверджують успішне завершення навчання. Попереду їх чекає імплементація отриманих знань та досвіду у свої власні, реальні проєкти. А ми будемо слідкувати за їх успіхами.  

Чудовою новиною стало те, що 21 квітня Британська Рада відкрила можливість участі українцям в міжнародному конкурсі відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge 2022 (у зв’язку з військовими подіями частина активностей проекту Creative Spark було призупинено в Україні). Це міжнародний конкурс відео-пітчів бізнес-ідей присвячених креативним індустріям. Організатор конкурсу – Бізнес-акселератор London Metropolitan University (Великобританія) за підтримки Британської Ради. Цей рік буде четвертим в історії цього конкурсу для України. 

Цей конкурс – чудова можливість для молодих талантів у сфері креативних індустрій заявити про свою ідею на міжнародному рівні та отримати підтримку від провідних британських експертів. Переможці отримають грошовий приз до 2000 фунтів стерлінгів, бізнес підтримку та менторство від міжнародних експертів бізнес-акселератору London Metropolitan University. 

До участі в конкурсі приймаються ідеї в трьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив та креатив. Учасниками можуть бути особи у віці від 18 до 35 років, які мають українське громадянство. З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://puet.edu.ua/uk/big-idea-challenge-2022

До того ж 29 квітня о 15.30 команда Creative Spark Poltava проводить онлайн-вебінар “Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge – 2022. Умови участі” у вільному доступі, під час якого докладно пояснить всі умови конкурсу та відповість на запитання учасників. 

Під час вебінару дізнаєтесь:

  • Що таке конкурс Big Idea Challenge – 2022 та чому варто взяти в ньому участь
  • Основні умови конкурсу та вимоги до учасників
  • Ключові дати та призи для переможців
  • Поради щодо створення відео-пітчу

Доєднатись до вебінару можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82330814783?pwd= або на Фейсбук сторінці Creative Spark Poltava https://www.facebook.com/creative.spark.poltava

Всі українці зараз об’єднані думками навколо наближення перемоги, проте підтримка економічного відновлення і зростання стане ключовим пріоритетом протягом наступних кількох місяців. І подібні заходи вкрай важливі і необхідні для нормалізації суспільно-економічної сфери. 

Більше інформації про конкурс Big Idea Challenge – 2022 та інші новини команди Creative Spark Poltava можна дізнатися із акаунтів в соціальних мережах.

Слідкуйте за нами: https://www.facebook.com/creative.spark.poltava та https://instagram.com/creative_spark.pl?igshid=NDA1YzNhOGU=

Заходи реалізуються в рамках програми Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГО “Ко-Імпакт” та Університетом Портсмуту (Велика Британія).

#MyCreativeSpark

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Експерти обговорили результати й перспективи впровадження моделі Барнахус в Україні

На Хмельниччині відбулася зустріч: вирішення питань працевлаштування ВПО

Університет Грінченка відкриває дистанційну школу «Нова генерація»

“90% українців довіряють військовим та ветеранам”, — результат опитування

Благодійний фонд «СТОПРАК» допомагає забезпечувати онкопацієнток ліками

Чим займається київський осередок найбільшої молодіжної організації у світі AIESEC під час війни?