Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

Опитування про антибіотики
Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків) провести опитування громадської думки щодо споживання в Україні антибіотиків.

До проходження опитування запрошуються особи від 16 років, які постійно проживають на території України, й не є працівниками медичної, фармацевтичної галузі (не є лікарями, медичними працівниками, провізорами, фармацевтами, студентами закладів медичної/фармацевтичної освіти).

Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненій формі й слугуватимуть розробці сучасних медичних технологій. Для проходження опитування варто заповнити та відправити он-лайн анкету, що складена відповідно методиці ВООЗ. Час заповнення складає менше 10 хв. Важливо при наданні відповідей не користатися літературними або інтернет-джерелами, порадами родичів і знайомих, відповідаючи максимально щиро.

Також Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді просить поширити це опитування серед тих, кому анкетування не буде складним, особливо вітається заповнення літніми особами й тими, хто постійно мешкає в сільській місцевості.

Результати опитування також будуть оприлюднені в рамках спільного проєкту Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді, Наукових пікніків і Центру розвитку громад “Наукові пікніки проти антибіотикорезистентності”.

Контакт:
Тетяна Баглай, керівниця Наукових пікніків у Харкові


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини