Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

Опитування про антибіотики
Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків) провести опитування громадської думки щодо споживання в Україні антибіотиків.

До проходження опитування запрошуються особи від 16 років, які постійно проживають на території України, й не є працівниками медичної, фармацевтичної галузі (не є лікарями, медичними працівниками, провізорами, фармацевтами, студентами закладів медичної/фармацевтичної освіти).

Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненій формі й слугуватимуть розробці сучасних медичних технологій. Для проходження опитування варто заповнити та відправити он-лайн анкету, що складена відповідно методиці ВООЗ. Час заповнення складає менше 10 хв. Важливо при наданні відповідей не користатися літературними або інтернет-джерелами, порадами родичів і знайомих, відповідаючи максимально щиро.

Також Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді просить поширити це опитування серед тих, кому анкетування не буде складним, особливо вітається заповнення літніми особами й тими, хто постійно мешкає в сільській місцевості.

Результати опитування також будуть оприлюднені в рамках спільного проєкту Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді, Наукових пікніків і Центру розвитку громад “Наукові пікніки проти антибіотикорезистентності”.

Контакт:
Тетяна Баглай, керівниця Наукових пікніків у Харкові


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст розповіли про виконання місцевих бюджетів серед громад області