Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

Опитування про антибіотики
Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків) провести опитування громадської думки щодо споживання в Україні антибіотиків.

До проходження опитування запрошуються особи від 16 років, які постійно проживають на території України, й не є працівниками медичної, фармацевтичної галузі (не є лікарями, медичними працівниками, провізорами, фармацевтами, студентами закладів медичної/фармацевтичної освіти).

Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненій формі й слугуватимуть розробці сучасних медичних технологій. Для проходження опитування варто заповнити та відправити он-лайн анкету, що складена відповідно методиці ВООЗ. Час заповнення складає менше 10 хв. Важливо при наданні відповідей не користатися літературними або інтернет-джерелами, порадами родичів і знайомих, відповідаючи максимально щиро.

Також Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді просить поширити це опитування серед тих, кому анкетування не буде складним, особливо вітається заповнення літніми особами й тими, хто постійно мешкає в сільській місцевості.

Результати опитування також будуть оприлюднені в рамках спільного проєкту Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді, Наукових пікніків і Центру розвитку громад “Наукові пікніки проти антибіотикорезистентності”.

Контакт:
Тетяна Баглай, керівниця Наукових пікніків у Харкові


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Визначені переможці Конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки Європейського Союзу

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Перша груднева добірка актуальних можливостей

Підприємствам пропонують пройти оцінку сталого розвитку

ІзбірКом домігся скасування обмеження по допуску журналістів до будівлі ОДА

Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року