Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

Опитування про антибіотики
Науковці просять пройти опитування щодо споживання українцями ліків

Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді допомагає науковцям Національного фармацевтичного університету (м. Харків) провести опитування громадської думки щодо споживання в Україні антибіотиків.

До проходження опитування запрошуються особи від 16 років, які постійно проживають на території України, й не є працівниками медичної, фармацевтичної галузі (не є лікарями, медичними працівниками, провізорами, фармацевтами, студентами закладів медичної/фармацевтичної освіти).

Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненій формі й слугуватимуть розробці сучасних медичних технологій. Для проходження опитування варто заповнити та відправити он-лайн анкету, що складена відповідно методиці ВООЗ. Час заповнення складає менше 10 хв. Важливо при наданні відповідей не користатися літературними або інтернет-джерелами, порадами родичів і знайомих, відповідаючи максимально щиро.

Також Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді просить поширити це опитування серед тих, кому анкетування не буде складним, особливо вітається заповнення літніми особами й тими, хто постійно мешкає в сільській місцевості.

Результати опитування також будуть оприлюднені в рамках спільного проєкту Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді, Наукових пікніків і Центру розвитку громад “Наукові пікніки проти антибіотикорезистентності”.

Контакт:
Тетяна Баглай, керівниця Наукових пікніків у Харкові


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області

В Україні анонсували проєкт зі сприяння рівності у професійній освіті