Національна поліція і місцеві громади: чи існує належна співпраця?

Розділ VIII Закону України "Про національну поліцію" присвячений громадському контролю поліції та комунікації між поліцією і громадами. У рамках моніторингу людської безпеки у південному регіоні ...

unnamed
Національна поліція і місцеві громади: чи існує належна співпраця?

Розділ VIII Закону України “Про національну поліцію” присвячений громадському контролю поліції та комунікації між поліцією і громадами. У рамках моніторингу людської безпеки у південному регіоні України ми поцікавилися у Головних управлінь Національної поліції у Запорізькій та Херсонській областях, як відбувалася (і чи відбувалася) співпраця між відповідними територіальними органами поліції та місцевими громадами у минулому 2020-му році.

Офіційні відповіді подаємо до вашої уваги.

Запорізька область.
З-1
З-2
З-3 З-4
З-5

Херсонська область.
Х-1
Х-2
Х-3
Х-4
Х-5

Моніторинг триватиме надалі. За його результатами, вкупі з результатами фокус-груп та інтерв’ю, опитувань у місцевих громадах південних районів Запорізької та Херсонської областей навесні цього року органам державної влади і місцевого самоврядування будуть надані письмові рекомендації щодо шляхів зміцнення людської безпеки і розвитку регіону, попередження конфліктів.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) з 2018 року за підтримки National Endowment for Democracy.

Контакти: Ігор Семиволос, виконавчий директор: [email protected]


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Президент затвердив Національну стратегію розвитку громадянського суспільства

Волинським громадським організаціям розказали, як прокачати "організаційні біцепси"

Відкритий Університет Реформ: набір продовжено

Чи може суддя, який має зв'язок з непідконтрольними Україні територіями, розглядати справи пов’язані зі збройним конфліктом?

Як оформити перший документ дитини з окупованого Криму

Національне опитування з антикорупції (для студентів)