Національна поліція і місцеві громади: чи існує належна співпраця?

Розділ VIII Закону України "Про національну поліцію" присвячений громадському контролю поліції та комунікації між поліцією і громадами. У рамках моніторингу людської безпеки у південному регіоні ...

unnamed
Національна поліція і місцеві громади: чи існує належна співпраця?

Розділ VIII Закону України “Про національну поліцію” присвячений громадському контролю поліції та комунікації між поліцією і громадами. У рамках моніторингу людської безпеки у південному регіоні України ми поцікавилися у Головних управлінь Національної поліції у Запорізькій та Херсонській областях, як відбувалася (і чи відбувалася) співпраця між відповідними територіальними органами поліції та місцевими громадами у минулому 2020-му році.

Офіційні відповіді подаємо до вашої уваги.

Запорізька область.
З-1
З-2
З-3 З-4
З-5

Херсонська область.
Х-1
Х-2
Х-3
Х-4
Х-5

Моніторинг триватиме надалі. За його результатами, вкупі з результатами фокус-груп та інтерв’ю, опитувань у місцевих громадах південних районів Запорізької та Херсонської областей навесні цього року органам державної влади і місцевого самоврядування будуть надані письмові рекомендації щодо шляхів зміцнення людської безпеки і розвитку регіону, попередження конфліктів.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) з 2018 року за підтримки National Endowment for Democracy.

Контакти: Ігор Семиволос, виконавчий директор: [email protected]


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Українська влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Молодь Нижньодуванської ОТГ отримала можливість долучитись до місцевих справ

Спільна заява громадянського суспільства щодо ЗУ "Про оборонні закупівлі"

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?