У Києві відбулася мирна національна акція «Ми тут. На лінії зіткнення»

18 грудня, біля будівлі Верховної Ради України відбулася мирна національна акція «Ми тут. На лінії зіткнення» на підтримку Дорожньої карти першої ініціативи з економічного розвитку прифронтових ...

Додано:
Kseniya Sviridova

001
У Києві відбулася мирна національна акція «Ми тут. На лінії зіткнення»

18 грудня, біля будівлі Верховної Ради України відбулася мирна національна акція «Ми тут. На лінії зіткнення» на підтримку Дорожньої карти першої ініціативи з економічного розвитку прифронтових територій.

У фокусі акції було питання ефективного використання ресурсів громад, пошук стимулів для розвитку бізнесу, інфраструктури та сфери соціальних послуг. За мету організатори та учасники акції мали привернення уваги парламентарів до проблем прифронтових громад, аби народні депутати підтримали напрацювання Коаліції, які стосуються питань місцевого розвитку.  

До заходу долучилось 15 учасників представників прифронтових  громад Донеччини та Луганщини. Під час акції координатори та учасники Коаліції «На лінії зіткнення» розповіли про її діяльність та життя на лінії зіткнення. Також працювала інтерактивна локація, присвячена прифронтовим громадам.  

Очолював захід керівник проєкту «На лінії зіткнення» Андрій Грудкін. 

«Це дуже важливо для нас, людей з прифронтових громад, бути сьогодні під Верховною Радою і привернути увагу до наших лроблем. Люди приїхали сказати, що містам на лінії зіткнення потрібні системні політики розвитку, що ми не “сіра зона”. І дуже добре, що вийшли народні депутати Муса Магомедов і Вікторія Гриб та поспілкувалися з нами. Домовилися, що буде створене міжфракційне об’єднання, яке буде формувати якісні законодавчі ініціативи, що враховуватимуть пропозиції Коаліції», коментує він сьогоднішню подію.

 «На лінії зіткнення» це перший громадський проєкт, що об’єднав представників місцевих громад, локальних підприємців та органи влади прифронтових міст у єдину неформальну спільноту з метою вирішення проблем «застою» міст і селищ на лінії зіткнення.

photo_2020-12-21_15-18-05 photo_2020-12-21_15-17-55 photo_2020-12-21_15-17-53 photo_2020-12-21_15-17-49 photo_2020-12-21_15-17-48 001


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?

Стратегія, планування та успішний досвід для розвитку громад

Леся Українка: 150 імен

Про Clubhouse, неаполітанську піцу та душу ресторану: найцікавіші ідеї зустрічі молоді з рестораторами