НАТО радіо марафон та Латвія

Маємо нагоду повідомити, що відбулася Друга програма НАТО радіо марафону-2018 на радіостанції радиостанции "Kraina Fm", що виконується громадською організацією «Фундація прав людини», яка була ...

Додано:
Eugene Fomin

NATO
НАТО радіо марафон та Латвія

Маємо нагоду повідомити, що відбулася Друга програма НАТО радіо марафону-2018 на радіостанції радиостанции “Kraina Fm”, що виконується громадською організацією «Фундація прав людини», яка була підтримана Посольством Латвії в Україні та особисто Надзвичайним та повноважним Послом, паном Юрісом Пойкансом.

Наш переможець – Віктор з Києва.

Проект “NATO radio marathon-2018″ проходить за підтримки Центру Інформації та документації НАТО в Україні, Посольства Литовської республіки та ресурсного центру “ГУРТ”. Переможець вирушить до штаб-квартири НАТО у Брюселі вже цієї осені.

Для того, щоб перемогти, ви маєте активно набирати номер прямого ефіру Kraina Fm та відповідати на прості запитання. Ви все зможете, якщо наберете номер.

Як ви гадаєте, скільки інгредієнтів у відомому Ризькому бальзамі? – Ми вже знаємо, їх 24:)) Час готуватися до наступної програми, 20 квітня о 15:00. Ми будемо грати з  Послом Естонскої республіки в Україні.

Євген Фомін

Human Rights Foundation in Ukraine

#natoradiomarathon #uhrf #nato #gurt

 


   

Останні публікації цього розділу:

Здорове харчування школярів – тренд, що розвивається самими дітьми

Комісія з журналістської етики знайшла порушення етики під час виборчих перегонів

У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу «Активної Громади»

Стартував новий відео проект «Innovations Together»

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України