Насильство в сім’ї: як його уникнути?

Конфлікти в сім'ї, насильство чоловіка над жінкою та жінки над чоловіком, моральні й фізичні аспекти, причини виникнення та шляхи виходу із таких ситуацій. Саме про це, сьогодні, 10 вересня ми ...

Додано:
VikaDvorak

f5be715d5c7709e0c4450c35220c1bbacc42a4f8
Насильство в сім’ї: як його уникнути?

Конфлікти в сім’ї, насильство чоловіка над жінкою та жінки над чоловіком, моральні й фізичні аспекти, причини виникнення та шляхи виходу із таких ситуацій. Саме про це, сьогодні, 10 вересня ми розмовляли із студентами 4 курсу Інституту іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки. На зустріч також було запрошено керівника Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги Наталію Мишко.

Насильство в сім’ї – це один із проявів порушення прав людини та діючого законодавства, що відбувається кожного дня! За офіційною статистикою, кількість випадків сімейного насильства щорічно збільшується на 10 %. При цьому близько 60 % дітей у віці від 2 до 14 років та близько 68 % жінок страждають від дій агресора.

«Проблема насильства є! І це не потрібно приховувати, її потрібно вирішувати. Наразі варто навчити молодь правильно діяти та пояснити, що не слід соромитися попросити допомоги, розповісти про свої проблеми чи втрутитися у скандальні ситуації сусідів. Потрібно діяти, адже перший крок для того, щоб змінити світ необхідно зробити самому», – стверджує керівник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Галина Курус.

В свою чергу Наталія Мишко зауважує, що конфлікти можна вирішити, однак для цього потрібне бажання отримати допомогу: «ми пропонуємо шляхи виходу, а якою дорогою йти та що робити людина обирає сама. Кожен сам собі обирає шлях! Однак найбільше від таких ситуацій страждають діти, з ними працювати найтяжче».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Наш Південь: ідентичності у суспільних практиках та уявленнях під час війни.

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій