Наскільки ефективною є місцева влада після виборів — опитування

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за підтримки Європейського Союзу проводить опитування щодо роботи місцевої влади.Реформа ...

opytuvannia
Наскільки ефективною є місцева влада після виборів — опитування

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за підтримки Європейського Союзу проводить опитування щодо роботи місцевої влади.

Реформа децентралізації змінила не тільки адміністративний устрій, а й надала нові можливості для розвитку, більше фінансової свободи новим громадам, а владі на місцях більше повноважень. Ми хочемо дізнатися думку жителів та представників громадських організацій про роботу органів місцевого самоврядування після виборів.

Як би Ви оцінили якість місцевого самоврядування у вашому населеному пункті? Чи готові органи влади виконувати свої функції? У яких напрямках, на вашу думку, найбільш та найменш ефективно працює влада.

Заповніть, будь ласка, анкету

Результати опитування буде представлено 29 січня під час дискусії «Після виборів: як забезпечити успішну роботу місцевої влади». Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM та Youtube. 

Захід проводиться в рамках проєктів «Розуміння угод про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією» (3DCFTAs) за підтримки Уряду Швеції та «Посилення ролі ОГС у демократизації України», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу.

Також підписуйтесь на наш телеграм «Демократія поруч». Тут ми пишемо про дієві інструменти демократії на місцях, аналізуємо успішні громадські проєкти, повідомляємо про дослідження, гранти та можливості.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні

Шкільна медіація на Чернігівщині: обмін досвідом та плани на майбутнє

Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ