Напрацювання Акселератора креативних жіночих стартапів представили послу Канади

26 вересня майстерня-студія Акселератора креативних жіночих стартапів Туристична Асоціація Івано-Франківщини/ Regional Tourist Association разом з SBEDIF Ukrainian-Canadian Business Center / МБЕРІФ ...

Додано:
Masha Zhukevych

small
Напрацювання Акселератора креативних жіночих стартапів представили послу Канади

26 вересня майстерня-студія Акселератора креативних жіночих стартапів Туристична Асоціація Івано-Франківщини/ Regional Tourist Association разом з SBEDIF Ukrainian-Canadian Business Center / МБЕРІФ Українсько-Канадський Бізнес Центр мала честь прийняти Надзвичайного і поважного посла Канади в Україні Романа Ващука.

Це була надихаюча зустріч для учасниць програми Акселерації 2019, на якій було презентовано напрацювання Акселератора та обговорено подальші кроки та перспективні напрямки реалізації програми Акселерації.

Реалізація програми Акселерації стала інноваційним підходом до розвитку креативної економіки міста, потужною альтернативою трудовій міграції жінок за кордон та можливістю перетворити хобі у власну справу та здобути фінансову незалежність.

Уряд Канади є головним партнером пілотної програми Акселерації (Проект “B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м.Івано-Франківськ”, реалізація якого стала можливою завдяки фінансуванню Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0563-1024x678.jpg


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

«Чи ми - розділена нація?» - говорили у День Соборності України

У 2019 році зменшилася кількість справ, скерованих до суду за "журналістськими статтями", – ІМІ

165 осіб ув’язнила Росія з політичних мотивів за час окупації Криму, зараз за ґратами – 92 – Кримськотатарський ресурсний центр

Аудитор як суб’єкт фінансового моніторингу для НПО

У Богуславі на День Соборності розгорнули 75-метровий прапор

Проектний менеджмент як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку територій