Напрацювання Акселератора креативних жіночих стартапів представили послу Канади

26 вересня майстерня-студія Акселератора креативних жіночих стартапів Туристична Асоціація Івано-Франківщини/ Regional Tourist Association разом з SBEDIF Ukrainian-Canadian Business Center / МБЕРІФ ...

Додано:
Masha Zhukevych

small
Напрацювання Акселератора креативних жіночих стартапів представили послу Канади

26 вересня майстерня-студія Акселератора креативних жіночих стартапів Туристична Асоціація Івано-Франківщини/ Regional Tourist Association разом з SBEDIF Ukrainian-Canadian Business Center / МБЕРІФ Українсько-Канадський Бізнес Центр мала честь прийняти Надзвичайного і поважного посла Канади в Україні Романа Ващука.

Це була надихаюча зустріч для учасниць програми Акселерації 2019, на якій було презентовано напрацювання Акселератора та обговорено подальші кроки та перспективні напрямки реалізації програми Акселерації.

Реалізація програми Акселерації стала інноваційним підходом до розвитку креативної економіки міста, потужною альтернативою трудовій міграції жінок за кордон та можливістю перетворити хобі у власну справу та здобути фінансову незалежність.

Уряд Канади є головним партнером пілотної програми Акселерації (Проект “B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м.Івано-Франківськ”, реалізація якого стала можливою завдяки фінансуванню Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0563-1024x678.jpg


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Бідний бо...

100 років Української Революції. Як відзначаємо? Чернігівщина.

Молодь Миколаєва пройшла співбесіду з професійними HR-ми на фіналі «Skills Lab: успішна кар’єра»

Підготовка та розробка проекту для конкурсу "Проекти міжнародної співпраці"

Людський фактор в партнерстві

Мова жестів, перформанси та виступ у бліндажі: фестиваль «З країни в Україну» на Луганщині