Напередодні Дня знань переселенці-активісти прибрали територію громади у с. Ружичанці

Ми продовжуємо розповідати про реалізацію на Хмельниччині спільного проекту громадськості та місцевої влади – «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що ...

Додано:
lekotan

прибирання чистота Depositphotos_199510092
Напередодні Дня знань переселенці-активісти прибрали територію громади у с. Ружичанці

Ми продовжуємо розповідати про реалізацію на Хмельниччині спільного проекту громадськості та місцевої влади – «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що їх приймають.

Він реалізується за підтримки міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини», Луганської облдержадміністрації та місцевих органів влади Хмельницької області.

28 серпня, напередодні Дня знань представники ВПО-хабу у с. Ружичанці Розсошанської громади вирішили зробити свій внесок у підготовку до початку навчального року та організували прибирання території громади навколо самого хабу, школи та сільської ради від побутового сміття.

«Цього року моя донька піде до школи у Ружичанці, тому це наш внесок у добробут громади та благополуччя наших дітей на новому місці» – поділилася своїми думками Дарина, ВПО з м. Лисичанська, яка доєдналась до акції.

Сподіваємось, що такі заходи стануть прикладом для інших громад та населених пунктів, де також проживають ВПО зі сходу.

 

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»).  


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Громади Волинської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Суперсила у диханні. Дієвий інструмент протидії стресу

Важлива підтримка людей прифронтової Комишуваської громади

Ідеатон відновлення Коблівської громади

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами