На Волині відбулася Акція, присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Європейська спільнота в цей день проводить різноманітні акції, які покликані підвищити рівень обізнаності з найдавнішим негативним феноменом ...

Додано:
natalialytvyna

14628267_1122005457885246_1543582978_n
На Волині відбулася Акція, присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Європейська спільнота в цей день проводить різноманітні акції, які покликані підвищити рівень обізнаності з найдавнішим негативним феноменом в історії людства – торгівлею людьми. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою.

18 жовтня суб’єкти національного механізму взаємодії у Волинській області зорганізувалися для проведення ряду спільних публічних заходів для попередження торгівлі людьми.

Луцький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі в акції залучили учнів загальноосвітніх шкіл міста, і облаштували арт-інсталяцію „Ні – торгівлі людьми!”

Волинська обласна служба зайнятості та Луцький міський центр зайнятості підготували різноманітну інформацію для мешканців та гостей Волині. Серед інформаційних листівок – поради щодо легального працевлаштування за кордоном, пропозиції волинських роботодавців про можливість успішного працевлаштування в Луцьку та області, консультаційні поради юристів.

Організатори акції – Департамент соціального захисту Волинської ОДА у партнерстві з ГО “Волинські перспективи» проводили консультування перехожих та відвідувачів пункту прийому візових анкет, розповсюджували друковану інформаційну продукцію з інформацією, відповідно якої, можна звернутися за допомогою у випадку торгівлі людьми. Також під час Акції діяла фотовиставка «Я проти торгівлі людьми!» та арт-інсталяція «Невидимі» – силуети людських фігур, на яких розміщено життєві історії жертв сучасного рабства.

Основний меседж Акції – СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ПРОТИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

14798941_1122005177885274_408866536_n14628267_1122005457885246_1543582978_n


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання зусиль щодо успішної інтеграції людей, які знайшли прихисток у Хмельницькій громаді

Оплачуване стажування для українців в Австрії: деталі нової ініціативи

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді