“Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 у Волинській області

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному ...

Додано:
Yulia Shpineva

photo5298551113143922989
“Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 у Волинській області

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”. Моніторинг було проведено в трьох містах: Луцьку, Ковелі, Нововолинську і чотирьох ОТГ: Любешівській, Колківській, Самарівській, Мар’янівській.

 

Презентуємо Вам звіт, який охоплює результати моніторингу у Волинській області.

1. Не всі міста й ОТГ надали інформацію на публічний запит, тому була опрацьована інформація з відкритих джерел.

2. Відсутня гендерно-дезагрегована статистика й оновлені соціальні паспорти громад.

3. Відповідно до отриманих звітів лише деякі міста створили спеціальні штаби з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на їх території (м. Луцьк, м. Нововолинськ і м. Ковель).

4. Негативним моментом є продовження більшістю ОТГ і містами масових заходів без дотримання дистанції та масочного режиму, інформація про які подана в новинах на сайтах ОТГ і місцевих рад, попри те, що деякі знаходяться на межі між помаранчевою і червоною зонами.

5. В м. Луцьк організовано ефективну інформаційну політику, на сайті міської ради є окремий розділ «Актуальна інформація про коронавірус», де розміщені рекомендації, новини, нормативно-правова база, яка стосується теми COVID-19.

7. В жодній ОТГ чи місті не було проведено аудит, моніторинг та оцінку реалізації антикризових політик.

8. Більшість інформації щодо заходів була відсутня як у відповідях на запити на публічну інформацію, так і на офіційних сайтах.

9. Більшість міст та ОТГ брали участь у проєктах для залучення додаткових ресурсів для боротьби з пандемією COVID-19.

Звіт Моніторингу в Волинській області

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу: з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Шпіньової Юлії Олегівни – регіональної координаторки проєкту

тел. +380993055102

Пошта: [email protected]

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Site: http://sss-ua.orghttp://radnyk.org


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»