На Волині працює програма з менторингу для громадських організацій

Три громадські організації Волині отримали можливість попрацювати над розвитком своєї організації в колаборації з професійним ментором. Експерт Інституту професійного фандрайзингу Олег Гришин став ...

Cover
На Волині працює програма з менторингу для громадських організацій

Три громадські організації Волині отримали можливість попрацювати над розвитком своєї організації в колаборації з професійним ментором. 

Експерт Інституту професійного фандрайзингу Олег Гришин став наставником для ГО «МолоДіжка» із Торчинської громади. Він допомагає їм розробляти стратегію розвитку організації. Над таким документом працюють і учасники ГО «Споріднене тепло» разом із експертом з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій Русланом Крапличем.

У той же час ГО «Генерація Змін» підвищує компетенцію в сфері бухобліку та фінуправління. Допомагає їм у цьому експертка з фінансів Ольга Іванків.

«Сьогодні ми бачимо значне зростання попиту серед волинських інститутів громадянського суспільства на такий менторинг від досвідчених наставників. Це допомагає підвищити спроможність організацій», – каже Ірина Гайдучик, очільниця ГО Волинський Інститут Права, який проводить адвокацію цього проєкту.

Робота всіх трьох організацій вже на завершальній стадії і на початок квітня 2023 року уже будуть її результати. Відтак, «Генерація Змін» крім іншого, представить облікову політику, а «МолоДіжка» і «Споріднене Тепло» – готову стратегію розвитку своїх громадських організацій.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE