На Волині працює програма з менторингу для громадських організацій

Три громадські організації Волині отримали можливість попрацювати над розвитком своєї організації в колаборації з професійним ментором. Експерт Інституту професійного фандрайзингу Олег Гришин став ...

Cover
На Волині працює програма з менторингу для громадських організацій

Три громадські організації Волині отримали можливість попрацювати над розвитком своєї організації в колаборації з професійним ментором. 

Експерт Інституту професійного фандрайзингу Олег Гришин став наставником для ГО «МолоДіжка» із Торчинської громади. Він допомагає їм розробляти стратегію розвитку організації. Над таким документом працюють і учасники ГО «Споріднене тепло» разом із експертом з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій Русланом Крапличем.

У той же час ГО «Генерація Змін» підвищує компетенцію в сфері бухобліку та фінуправління. Допомагає їм у цьому експертка з фінансів Ольга Іванків.

«Сьогодні ми бачимо значне зростання попиту серед волинських інститутів громадянського суспільства на такий менторинг від досвідчених наставників. Це допомагає підвищити спроможність організацій», – каже Ірина Гайдучик, очільниця ГО Волинський Інститут Права, який проводить адвокацію цього проєкту.

Робота всіх трьох організацій вже на завершальній стадії і на початок квітня 2023 року уже будуть її результати. Відтак, «Генерація Змін» крім іншого, представить облікову політику, а «МолоДіжка» і «Споріднене Тепло» – готову стратегію розвитку своїх громадських організацій.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина