На Волині обговорили освітню стратегію Голобської громади

Придбання сучасної техніки та обладнання освітнім закладами; активізація педагогічних працівників через систему додаткової мотивації; оптимізація та вдосконалення шкільної мережі громади; запровадити ...

4
На Волині обговорили освітню стратегію Голобської громади

Придбання сучасної техніки та обладнання освітнім закладами; активізація педагогічних працівників через систему додаткової мотивації; оптимізація та вдосконалення шкільної мережі громади; запровадити внутрішню систему моніторингу якості освітнього процесу; оновлення наявних та створення нових відпочинкових зон і спортивних майданчиків – ці та ряд інших завдань заплановані до виконання в освітній стратегії Голобської ОТГ.

Проект цієї стратегії мали змогу обговорити у вівторок, 3 червня, освітяни, депутати, активісти, представники селищної ради.

«Цей документ створено експертами нашої організації разом із представниками комітету з розробки освітньої стратегії Голобської ОТГ. У роботі використовувалась методика розроблена експертами шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Головне завдання сьогоднішнього заходу – розпочати широке обговорення даної стратегії в громаді задля вдосконалення документу та подальшого його прийняття на сесії селищної ради», – зазначає керівниця Волинського інституту права Ірина Гайдучик.

1

Основними стратегічними цілями запропонованого до обговорення документу є: підвищення якості освіти; підвищення ефективності надання освітніх послуг; розбудова освітнього середовища громади на основі побажань та запитів учасників освітнього процесу.

Найбільше обговорення в учасників заходу викликали питання моніторингу освітнього процесу та оптимізації освітньої мережі.

«Як і кожна громада, Голоби мають свою освітню проблематику – мережа, кадри, моніторинг якості, тощо. Ми, як експерти, можемо запропонувати їм шляхи вирішення того чи іншого питання, але все ж останнє слово за освітянами, владою та мешканцями», – вважає експерт з питань освіти Волинського інститут права Сергію Пазюк.

3

До кінця червня планується провести подібні обговорення в інших територіальних одиницях громади.

Довідково

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи