На Полтавщині відзначили гендерний аспект у розвитку жіночого підприємництва

Заключний семінар практикум під час навчальної  майстерні  #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та ...

Додано:
Nina Kuzmenko

SONY DSC
На Полтавщині відзначили гендерний аспект у розвитку жіночого підприємництва

Заключний семінар практикум під час навчальної  майстерні  #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та практики» , зібрав  місцевих  жінок підприємниць  різної категорії та різних інститутів громадянського суспільства – студенти, викладачі, жінки-підприємці, громадяни, які перебувають на обліку в Хорольській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості та ті, кого зацікавила тема підприємництва та привабили варіанти входження у світ бізнесу.

SONY DSC

Протягом трьох днів проводились такі семінари-практикуми (17, 23 та 24 січня), відбувались міні лекції дискусії, обмін досвідом та планування подальших кроків, присутні ознайомились із циклом управління і реалізації підприємницького проекту , структурою та методикою складання   бізнес- плану. Також ознайомились із Кейсами  успішних  підприємницьких    проектів профінансованих Фондом, програмами мікрокредитування, фінансової допомоги для підприємців (МОМ) .

Найбільш жвавими були ситуаційні вправи, під час яких учасники були поділені на групи. Командн50532342_237266257181644_736010910379802624_nим методом найбільш вдало вдається освоїти практичні аспекти моделювання оптимізації бізнес-процесів малого підприємництва для розширення можливостей розвитку власної справи,  та на майбутнє реалізувати ще більше корисних проектів.

 Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Полтавській області, координаторка проекту Ніна Кузьменко,  акцентувала увагу на гендерному аспекті у  формування місцевих програм підтримки малого та середнього підприємництва. Отже  ініціативність  та бажання  жінок підприємниць покращити  свої знання, підприємницькі здібності,  допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю» розвивати та захищати свій бізнес. А,  також підкреслила про потребу підтримки і розвитку жіночого підприємництва як однієї зі складових гендерних відносин в Україні .

За результатами підведення підсумків   у форматі круглого столу,  підготовлено резолюцію .

 Фото 

http://horol.com.ua/news/kanadski-duh-pidtrimki-u-horoli

 

Довідкова інформація: Проект ««Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та практики» є ініціативою та фінансується  Міністерством міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Освітній літературний проект про свободу та інакшість

Бюджет проєкту. Курс на культурний менеджмент

Ветеранський простір – це шлях до ветеранської душі. Ресоціалізаційна та реінтеграційна ролі «Будинку ветеранів»

Створено сайти для подій Мар'їнського та Добропільского районів Донецької області

Львів'ян залучатимуть до творення концепції виставки Музею Міста

Практики та ресурсні можливості для громадських префектів