На Полтавщині відзначили гендерний аспект у розвитку жіночого підприємництва

Заключний семінар практикум під час навчальної  майстерні  #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та ...

Додано:
Nina Kuzmenko

SONY DSC
На Полтавщині відзначили гендерний аспект у розвитку жіночого підприємництва

Заключний семінар практикум під час навчальної  майстерні  #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та практики» , зібрав  місцевих  жінок підприємниць  різної категорії та різних інститутів громадянського суспільства – студенти, викладачі, жінки-підприємці, громадяни, які перебувають на обліку в Хорольській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості та ті, кого зацікавила тема підприємництва та привабили варіанти входження у світ бізнесу.

SONY DSC

Протягом трьох днів проводились такі семінари-практикуми (17, 23 та 24 січня), відбувались міні лекції дискусії, обмін досвідом та планування подальших кроків, присутні ознайомились із циклом управління і реалізації підприємницького проекту , структурою та методикою складання   бізнес- плану. Також ознайомились із Кейсами  успішних  підприємницьких    проектів профінансованих Фондом, програмами мікрокредитування, фінансової допомоги для підприємців (МОМ) .

Найбільш жвавими були ситуаційні вправи, під час яких учасники були поділені на групи. Командн50532342_237266257181644_736010910379802624_nим методом найбільш вдало вдається освоїти практичні аспекти моделювання оптимізації бізнес-процесів малого підприємництва для розширення можливостей розвитку власної справи,  та на майбутнє реалізувати ще більше корисних проектів.

 Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Полтавській області, координаторка проекту Ніна Кузьменко,  акцентувала увагу на гендерному аспекті у  формування місцевих програм підтримки малого та середнього підприємництва. Отже  ініціативність  та бажання  жінок підприємниць покращити  свої знання, підприємницькі здібності,  допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю» розвивати та захищати свій бізнес. А,  також підкреслила про потребу підтримки і розвитку жіночого підприємництва як однієї зі складових гендерних відносин в Україні .

За результатами підведення підсумків   у форматі круглого столу,  підготовлено резолюцію .

 Фото 

http://horol.com.ua/news/kanadski-duh-pidtrimki-u-horoli

 

Довідкова інформація: Проект ««Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та практики» є ініціативою та фінансується  Міністерством міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві