На Полтавщині працівників соціальної сфери навчали домедичній допомозі

Понад 60 соціальних працівників, волонтерів та доглядальників за літніми людьми з Гребінківської, Чорнухинської та Сенчанської громад Полтавської області пройшли навчання з домедичної допомоги. ...

Додано:
tviisvit

IMG_6896
На Полтавщині працівників соціальної сфери навчали домедичній допомозі

Понад 60 соціальних працівників, волонтерів та доглядальників за літніми людьми з Гребінківської, Чорнухинської та Сенчанської громад Полтавської області пройшли навчання з домедичної допомоги. Впроваджує серію тренінгів для працівників соціальної сфери Полтавська обласна молодіжна громадська організація  «Твій Світ» спільно з територіальними центрами соціального обслуговування та центрами надання соціальних послуг громад.

Сьогодні під час війни кожен має володіти знаннями з надання домедичної допомоги, переконані організатори. Керівник проєкту Олександр Чепур говорить, що разом з командою розробили тренінг «Дії соціальних робітників, волонтерів та доглядальників за літніми людьми в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру» та долучили досвідчених викладачів, сертифікованих інструкторів і волонтерів аби допомогти не панікувати і правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації тим, хто працює в площині «людина – людина».  

Під час навчань учасники і учасниці були забезпечені необхідними знаннями й навичками із технік порятунку життя. Зокрема, відпрацьовували навички зупинки кровотечі, серцево – легеневої реанімації, дії при опіках, переломах та евакуації.  Навички, здобуті на подібних тренінгах, допоможуть їм без остраху надати першу допомогу людині, а можливо і врятувати життя.  

Працівники соціальної сфери говорять, що такі заняття дуже потрібні, тож виявляють високу активність та зацікавленість у даній темі.

Ініціативу втілено у межах проєкту  “Гуманітарна та психологічна допомога постраждалим від нацизму у воєнний час, їх соціалізація в нових умовах життя територіальних громад Лубенського та Миргородського районів Полтавської області”,  здійснюється за підтримки Німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” у рамках програми «Ми поруч!» .

IMG_6889 IMG_6896 IMG_6912 IMG_6708 IMG_6730


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області

В Україні анонсували проєкт зі сприяння рівності у професійній освіті