На Полтавщині до новорічних свят пройшов марафон добра

Під гаслом «Добро тобі ще не раз повернеться!» пройшов марафон добра на Полтавщині.  Його провела громадська організація «Твій Світ». В рамках «марафону доброти» волонтери дарували яскраві емоції як ...

Додано:
tviisvit

2018-12-24_20-34-26_702
На Полтавщині до новорічних свят пройшов марафон добра

Під гаслом «Добро тобі ще не раз повернеться!» пройшов марафон добра на Полтавщині.  Його провела громадська організація «Твій Світ». В рамках «марафону доброти» волонтери дарували яскраві емоції як дітям, так і людям похилого віку. Розпочався марафон заходом «Казка для дорослих», що приурочили Дню святого Миколая. Цього дня у Лубнах волонтери у співпраці з радою ветеранів мікрорайону привітали літніх людей та вручили подарунки до свята.

«Часто у святковій метушні ми згадуємо про рідних, друзів, дорогих нам людей. А про літніх покинутих людей зазвичай не згадує ніхто. Тому перед святами ми вирішили відвідати ветеранів, подарувати їм не лише подарунка, а й спілкування та любов», – коментує голова ради ветеранів одного з мікрорайонів міста Глашкін Олександр.

 Допомогу намагалися надати адресну та цільову після того, як вивчили потреби: кому санітрно – гігієнічні засоби, кому нитки для рукоділля, кому Т2 – тюнери.

Напередодні новорічних свят не оминули увагою осіб, які постраждали від націонал соціалізму та мешкають зараз у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів. Мультидисциплінарні команди у складі волонтерів проекту та працівників територіальних центрів соціального обслуговування  привітали та надали допомогу у придбанні санітарно – гігієнічних засобів, засобів для роботи в домашніх умовах (лопати, відра – туалети тощо) підопічним Лубенського району. Також, низку добрих справ продовжили 21 грудня у Гребінці. Там відбулися соціальні візити, під час яких особи похилого віку, які не можуть обслуговувати себе самостійно отримали посильну допомогу вдома, а у подарунок до чаювання солодощі та фрукти.  Під час відвідування представники старшого та молодого поколінь спілкувались. У відповідь на привітання старенькі також підготували подарунки – слова вдячності.

Традиційні візити  стали ще одним етапом реалізації проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області». Цей проект стартував у листопаді цього року. Він реалізується у рамках програми «Місце зустрічі – Діалог» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.».

 2018-12-24_20-34-21_024 2018-12-24_20-34-23_088 2018-12-24_20-34-24_993 2018-12-24_20-34-26_702


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Громадський активізм та ставлення до реформ: суспільна думка в Україні

Гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин

Опитування щодо забезпечення охорони громадського порядку у громаді

В Україні відкрито перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Стартує проект щодо захисту активістів

«Муніципальна няня»: про компенсацію, деталі та умови