На Миколаївщині створено ще одну ОТГ – Степівську

Миколаївська облдержадміністрація затвердила висновок про відповідність проєкту рішення про добровільне об'єднання територіальних громад у Степівську сільську територіальну громаду з адміністративним ...

Додано:
at

stepove41219
На Миколаївщині створено ще одну ОТГ – Степівську

Миколаївська облдержадміністрація затвердила висновок про відповідність проєкту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у Степівську сільську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Степове.

Мова йде про об’єднання Степівської сільської ради Миколаївського району та Кубряцької, Широколанівської, Катеринівської сільських рад Веселинівського району. 

“Процес добровільного об’єднання розпочався у жовтні цього року, коли було ініційовано проведення громадського обговорення щодо створення ОТГ, і в подальшому було отримано підтримку ідеї об’єднання. Над цим питанням працювала спільна робоча група, і у листопаді сільські ради успішно ухвалили проєкти рішень про добровільне об’єднання територіальних громад”, - зазначають експерти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.  

Нещодавно консультанти АМУ здійснили робочу поїздку до Степівської сільської ради – ще раз оглянути інфраструктуру, стан соціальних об’єктів, географічну доступність та надати рекомендації місцевим жителям – яким чином їм рухатись, на що звертати увагу у процесі об’єднання та вже після створення ОТГ. 

“Ми подивились лікарню, спортивний комплекс, будинок культури, адміністративну будівлю, стан доріг та тротуарів, можливість надання різних послуг населенню. Сьогодні можна впевнено сказати – новостворена громада у такому складі і з центром у селі Степове – буде спроможною. За умови злагодженої роботи ОТГ зможе отримати необхідні надходження до місцевого бюджету, “підтягнути” свої населені пункти, навести лад та сконцентрувати зусилля на розвитку”, - наголошують в Асоціації міст України. 

 

* За інформацією Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як завершити гарно робочій тиждень? Випити кави та поговорити, як досягати успіху без хабарів

У Черкасах створюють соціальну рекламу про стереотипи участі жінок у політиці

Чому звітування НУО – це важливо?

Нова професія – запорука добробуту! В Маріуполі відбувся регіональний тренінг з основ блогерства

У Великоновосілківському районі говорили про гендерні стереотипи, як бар’єр на шляху до жіночого лідерства

Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом: тренінг у Золочіві