На Molodiya Festival пройдуть безкоштовні лекції з комунікацій для ГО

25-27 жовтня у Києві пройде фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival’19. Протягом 3 днів відбуватимуться лекції рекламістів та комунікаційників, покази української та світової соцреклами та ...

Додано:
Molodiya Festival

Molodiya Festival
На Molodiya Festival пройдуть безкоштовні лекції з комунікацій для ГО

25-27 жовтня у Києві пройде фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival’19Протягом 3 днів відбуватимуться лекції рекламістів та комунікаційників, покази української та світової соцреклами та нагородження переможців.

Також у рамках фестивалю пройде хакатон соцреклами – громадські організації у кооперації із креативниками створять свої соціальні ролики.

«Ми – майданчик, який об’єднує креаторів і третій сектор, бо наша команда абсолютно переконана у дієвості обох спільнот. Коли ж вони єднаються – народжуються дуже годні комунікації для соціальних змін», – кажуть в Molodiya Festival.

Програма умовно поділена на лекційну та фестивальну частини: 25 і 26 жовтня заплановані лекції у 1991 Civic Tech Center, а 27 жовтня – покази, нагородження, хакатон і нон-стоп спічі фахівців сфери реклами і комунікацій у InLight Studio.

Повна програма фестивалю на сайті.

Вхід на все вільний, за попередньою реєстрацією (на сайті).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Юридичний аналіз законопроекту про дезінформацію

«Чи ми - розділена нація?» - говорили у День Соборності України

У 2019 році зменшилася кількість справ, скерованих до суду за "журналістськими статтями", – ІМІ

165 осіб ув’язнила Росія з політичних мотивів за час окупації Криму, зараз за ґратами – 92 – Кримськотатарський ресурсний центр

Аудитор як суб’єкт фінансового моніторингу для НПО

У Богуславі на День Соборності розгорнули 75-метровий прапор