На Львівщині відбувся четвертий форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»

11 грудня, відбувся традиційний IV Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток». За словами організаторів, Форум є майданчиком для напрацювання нових інструментів взаємодії та ...

Додано:
IGOR MELEKH

79491822_3131608046854449_8964262724380917760_o (1)
На Львівщині відбувся четвертий форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»

11 грудня, відбувся традиційний IV Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток». За словами організаторів, Форум є майданчиком для напрацювання нових інструментів взаємодії та комунікацій між громадськими організаціями та органами влади.

Учасників привітав директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ковальський.

«Партнерство громадськості та державної влади дає свої позитивні результати на Львівщині. Громадська рада, активні молодіжні громадські організації, проекти національно-патріотичного виховання, спільні проєкти з нашими міжнародними партнерами – це здобутки, які свідчать про нашу результативність. Ми розуміємо, що за останні п’ять років ми зробили багато кроків уперед і це, в першу чергу, завдяки вам, громадським лідерам та активістам. Адже ви доносите активну позицію до громади, молоді, органів державної влади. Якщо є діалог і співпраця – то неодмінно буде результат», – наголосив Андрій Ковальський.

Окрім того, він додав, що Форум – це можливість проаналізувати досягнення за минулий рік та окреслити основні напрямки співпраці у 2020 році.
Почесний консул України в Автралії в м. Сідней Ярослав Дума наголосив, що співпраця на засадах партнерства сприяє залученню громадськості до процесів реалізації регіональної політики.

Відтак, він порадив присутнім: «Стукайте у двері. У двері політиків, щоб розтлумачути їм інформацію про те, що ви робите чи те, що ви хочете змінити. Обов’язково скажіть, що ви, як українська молодь, прагнете працювати у напрямку розбудови держави і зробіть усе залежне від себе для того, щоб зберегти її єдність та цілісність».

У межах заходу, присутні обговорили актуальні виклики, що стоять перед громадськістю зараз, а також поспілкувалися про шляхи їх вирішення.
Під час Форуму донорські організації поділилися досвідом щодо того, як податися на конкурс та отримати кошти на розвиток проєктів.

Зазначимо, що учасники отримали посібник «Проектний менеджмент від А до Я» від департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації, в якому стисло та схематично викладена інформація про те, як перетворити ідею на проектну пропозицію та підготувати її для подання на ґрантовий конкурс.

У Форумі громадських організацій взяли участь голова Правління ГО”Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” п.Мелех Ігор Богданович та інші представники організації та партнери .

79491822_3131608046854449_8964262724380917760_o (1)

79009430_3131731753508745_1991101109908799488_o


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«EU4USociety» – спільний 4-річний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Дніпро напередодні місцевих виборів: основні проблеми регіону

Перші бюджети участі в ОТГ Кіровоградщини: тенденції, випробування та дієві рішення для промоції інструменту

Коли в Україні з'явиться реєстр хворих на муковісцидоз?

У Києві презентували книгу про українців у Маутгаузені

Українські громади шукають нові форми партнерства з громадськими організаціями