На Львівщині активісти громад шукали напрямки співпраці

10 червня в місті Жовква відбулася стратегічна сесія присвячена питанню співпраці між громадами. Як розвивати свою взаємодію та розвивати свої громади з'ясовували представники осередків громадської ...

20190610_111010
На Львівщині активісти громад шукали напрямки співпраці

10 червня в місті Жовква відбулася стратегічна сесія присвячена питанню співпраці між громадами. Як розвивати свою взаємодію та розвивати свої громади з’ясовували представники осередків громадської активності з Львівщини та Волині.

Участь у заході взяли активісти ГО “Тростянецький творчий центр” (Тростянецька ОТГ, Львівська обл), ГО “Біличанка” (село Біличі, Литовезька ОТГ, Волинська обл), ГО “Михайлівське товариство” (село Деревня, Львівська обл) та представники села Стара Скварява (Жовківський р-н, Львівська обл). Модерував сесію голова Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Орест Микита.

У першу чергу, під час зустрічі учасники визначалися із стратегічними напрямками розвитку своїх громад. Визначали ресурси та проблеми, які є в кожній з громад. Проводили SWOT-аналіз, визначали слабкі та сильні сторони громад.

В другій частині учасники обговорювали напрямки та конкретні ідеї проектів із взаємодії між громадами, осередками громадської активності. Серед таких присутні визначили роботу з молоддю, різні освітні та культурні ініціативи (фестивалі, тренінги, обміни, тощо). Також впровадження в громадах культури поводження з відходами та реалізація екологічних ініціатив. А ще учасники говорили про обмін досвідом в питаннях розвитку осередків громадської активності в своїх громадах; розвиток соціального підприємництва як основи сталої їх діяльності. 

64386479_680274632403382_87178275511599104_n

Стратегічну сесію проводила Громадська організація «Михайлівське товариство» за підтримки Інституту Лідерства та Управління Українського Католицького Університету та Фундації Чарльза Стюварта Мотта


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

З'явилося друге видання “Довідника для роботи з молоддю у громадах”

Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

У Львові відбувся тренінг з медіаграмотності

На Interpipe TechFest 2019 покажуть машину Голдберга з предметів побуту

Експерти розповіли, як допомогти ветеранам АТО та колишнім полоненим

Депутатська робота влітку – яка вона?