На Луганщині обговорили проект Програми надання безоплатної правової допомоги

8 та 12 серпня ГО «Громадська платформа» організувала громадське обговорення проекту Програми надання безоплатної правової допомоги в містах Лисичанськ та Рубіжне. Участь у заходах прийняли ...

Додано:
platforma.lg

IMG_20160812_152612
На Луганщині обговорили проект Програми надання безоплатної правової допомоги

8 та 12 серпня ГО «Громадська платформа» організувала громадське обговорення проекту Програми надання безоплатної правової допомоги в містах Лисичанськ та Рубіжне. Участь у заходах прийняли представники місцевого самоврядування, ЗМІ, громадські активісти та небайдужі мешканці міст.

Під час презентацій учасники дізнались про мету, основні завдання та заходи передбачені проектом Програми надання безоплатної правової допомоги в містах Лисичанськ та Рубіжне, ознайомились з діяльністю Сєверодонецького офісу Мережі правового розвитку, який надає правову допомогу мешканцям Рубіжного і Лисичанську.DSCN8677

Проект Програми передбачає створення громадських приймальнь для надання безоплатної правової допомоги в приміщеннях міських рад, УТОС, військкоматах, започаткування в друкованій пресі щотижневої рубрики з консультування громадян з найбільш актуальних правових питань, створення дистанційних пунктів доступу шляхом використання системи «Бібліоміст» у бібліотеках для проведення скайп – консультацій юристами, організацію та проведення інформаційно-освітніх заходів з учнями ЗОШ та студентами вищих навчальних закладів.

“Зараз наша робоча група підсумує всі пропозиції та зауваження, висловленні експертами та підготує остаточний проект Програми для внесення у міські ради Лисичанська та Рубіжного”, – наголосив заступник голови ГО “Громадська платформа” Ірина Божич.

 

Даний проект “Адвокаційна кампанія з розширення можливостей отримання та інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні громад міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»