На Interpipe TechFest 2019 покажуть машину Голдберга з предметів побуту

19-20 жовтня у Дніпрі відбудеться головне інженерне шоу країни — Interpipe TechFest. Однією з цікавих активностей заходу стане велика «хитромудра машина», випробувати яку зможуть всі охочі. Машина ...

техфест
На Interpipe TechFest 2019 покажуть машину Голдберга з предметів побуту

19-20 жовтня у Дніпрі відбудеться головне інженерне шоу країни — Interpipe TechFest. Однією з цікавих активностей заходу стане велика «хитромудра машина», випробувати яку зможуть всі охочі. Машина Голдберга — пристрій, що виконує дуже просту дію надзвичайно складним способом.

Спеціально для Interpipe TechFest винахідник Ігор Кочет збере унікальну машину, що нараховуватиме 60 активних кроків. У якості матеріалів для пристрою слугуватимуть звичайні речі — квадрокоптер, відеомагнітофон, м’ячик, окуляри, рулетка тощо.

«Ми навмисно не використовуємо супертехнології. Щоб людина, яка прийде на техфест, сказала: Класно, навіть я на кухні з дитиною зможу це зібрати”. Головна ідея — зробити це незвичайно. Я намагаюся шукати сучасні речі. Наприклад, зняв кришку з магнітофона і задіяв механізм, щоб діти та дорослі могли побачити, як він спрацьовує», — розповів про свій задум автор машини Голдберга.

За словами винахідника, процес побудови машини займатиме до 2-х місяців. Такі строки пов’язані з тим, що на техфесті винахід буде працювати весь день, а це вимагає особливої конструкції та стабільної повторюваності механізму.

 Більше інформації про програму фестивалю на http://techfest.interpipe.biz/ 

Довідка:

Interpipe TechFest — найбільший технічний і науковий фестиваль Східної Європи і головне інженерне шоу України. Проводиться з 2016 року і включає виставку сучасної інженерії і техніки, лекторій у форматі «просто про складне», змагання з технічних дисциплін та інші активності. 

Ініціатор фестивалю — українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Ком’юніті людей, що роблять події соціальнішими

Соціальна кухня — проєкт, який має об’єднати покоління заради розвитку громади

Карітас-Київ запрошує до акції «Миколаєм може бути кожен!»

Plusone безкоштовно допоможе посилити комунікації цікавим проектам громадського сектору

Україна очима журналістів з Чехії і Словаччини

Стартував онлайн-курс про роль лікаря у запобіганні насильства над дітьми