На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів

Команда соціального проєкту Changeable створила текстильні кавери для протезів кінцівок та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених.На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0  зображена ...

Додано:
Anastasia Suvorova

131594320_3787516768004673_989349145837851297_o
На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів

Команда соціального проєкту Changeable створила текстильні кавери для протезів кінцівок та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених.

На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0  зображена патріотична символіка та символіка змагань. За словами авторів дизайну, подарунки від Changeable репрезентують дух братерства та нескореності — основні цінності Ігор. Виготовити атрибутику для переможців змагань допомогли фонд K.Fund, інноваційний парк UNIT.City та громадська організація Golocal.

Мета проєкту Changeable — забезпечити особам з ампутацією можливість легкої зміни вигляду їхніх протезів.  

«З персонального спілкування з особами з ампутацією я знаю, що зовнішній вигляд протезів дуже важливий для їхнього самоприйняття. Тому ми з командою виготовили зйомні текстильні кавери для протезів рук та ніг, які швидко одягаються і є доступними способом змінити дизайн протезу», — розповідає авторка проєкту Changeable Оля Синякевич. 

Цьогоріч Changeable стали фіналістами міжнародного проєкту European Design Upgrade і представили Україну на Нідерландському тижні дизайну.

Ігри Нескорених 2.0 — це мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Учасниками Ігор Нескорених 2.0 стали представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. 

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг. Цьогоріч змагання проходили у онлайн-форматі.

«Ми вдячні усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян», — коментують організатори Ігор Нескорених 2.0

Запис онлайн-трансляції фіналу змагань можна подивитись за посиланням.

Додаткова інформація:

Changeable — проєкт, створений щоб забезпечити людям з ампутованими кінцівками можливість легкого вдосконалення вигляду їх протезів. 

European Design Upgrade —міжнародний проєкт для спільноти дизайнерів з України, Бельгії та Фінляндії. Учасники проєкту разом втілили в життя свої унікальні концепти та представили їх на міжнародному рівні в рамках онлайн-виставки Dutch Design Week 2020. 

Проєкт European Design Upgrade фінансується за підтримки Європейської комісії. Публікація відображає лише думки автора, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.

Проєкт фінансується за підтримки Українського культурного фонду.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Оголошено проєкти-учасники презентації Ukrainian Doc Preview на Docudays UA-2021

Влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Необхідно змінювати ставлення до людей старшого віку як до утриманців: одна з ідей Стратегії безбар’єрності

ngo.podcasts: що об’єднує балет, некомерційний сектор і бізнес?

Деснянська громада працює над Статутом та Бюджетом участі

Молодь з усієї України знову навчатиметься у Тернополі