На Гребінківщині відзначили Міжнародний день волонтера

05 грудня 2018 року в Кулажинському сільському будинку культури відбулася клубна зустріч за участі представників різних поколінь.До участі у заході долучили як зовсім юних учасників, так і людей ...

Додано:
tviisvit

47356875_674904922910849_6121772996165107712_n
На Гребінківщині відзначили Міжнародний день волонтера

05 грудня 2018 року в Кулажинському сільському будинку культури відбулася клубна зустріч за участі представників різних поколінь.

До участі у заході долучили як зовсім юних учасників, так і людей досить поважного віку. Присвятили зустріч темі волонтерства, добра та милосердя. Черговий майданчик для зустрічі жертв тоталітарних режимів організували спільно з Гребінківським територіальним центром соціального обслуговування та сектором культури Гребінківської РДА. Організатори переконані, що спільні зустрічі – це добра нагода для спілкування, налагодження комунікаційних зв’язків між поколіннями. Тож, у вітальних словах організаторів звучали сподівання на те, що молодь отримає досвід та одночасно будуть створюватись умови для відродження у людей похилого віку змісту до існування, відчуття важливості себе.

Під час зустрічі звучали пісні, гуморески та вірші. Учні Кулажинської загальноосвітньої школи розповіли про свій досвід участі у волонтерській роботі. Потім, всі разом, хлопці та дівчата, учасники поважного віку навіть у своє свято продовжували займатися благодійною діяльністю – виготовляли святкові зірки для осіб, які не змогли самостійно відвідати цей захід.

Залучення жертв тоталітарних режимів до діяльності клубів  дозволяє вирішити соціально – побутові, соціально – медичні, матеріальні проблеми престарілих людей та спрямувати  свою роботу на поліпшення фізіологічного стану здоров’я та якості життя осіб похилого віку.

Захід відбувся в рамках проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми  «Місце зустрічі: діалог»


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Членів громадської організації “Екодія”, яких безпідставно затримали у Польщі, відпустили

Спроможна ОТГ – не міф, а фаховий аудит допоможе зробити її такою

Тетяна Павлик - Крісло для Ангела

Молодь і поліцейські в Івано-Франківську вчилися розпізнавати дискримінацію та як їй протидіяти

На Київщині навчали фахових працівників протидіяти насильству

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді