На Хмельниччині відбулася зустріч по картографуванню потреб ВПО

На Хмельниччині  відбулась чергова зустріч по картографуванню потреб ВПО та механізмів їх задоволення в рамках спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» громадської організації ...

Додано:
lekotan

продукти волонтер гуманітарна допомога
На Хмельниччині відбулася зустріч по картографуванню потреб ВПО

На Хмельниччині  відбулась чергова зустріч по картографуванню потреб ВПО та механізмів їх задоволення в рамках спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини», Луганської облдержадміністрації та місцевих органів влади за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Раніше було озвучено, що головною проблемною сферою протягом останніх місяців  переселенці називали сферу зайнятості.

У заході взяли участь представники Луганської ОДА, Луганського та Хмельницького обласних центрів зайнятості, заступник голови Хмельницької РДА; представники громадських організацій, які опікуються проблемами ВПО.        

Нагадуємо, що на сьогодні на Хмельниччині зареєстровано понад вісім тисяч переселенців з Луганщини, з них понад три тисячі у самому Хмельницькому. 24% з них – це люди пенсійного віку, 50% – працездатні особи.

У якості шляхів вирішення учасниками зустрічі озвучена пропозиція щодо продовження проведення спільних заходів з представниками центрів зайнятості, інформування ВПО про держані програми зайнятості та для отримання більш вичерпних консультацій для ВПО.

Крім того, учасники запропонували:

  • активізувати процес створення координаційно-дорадчих органів з питань інтеграції ВПО при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема, координаційної ради ВПО на Хмельниччині;
  • залучити ВПО до розробки стратегічних документів, інших НПА, розробка Плану заходів із соціальної інтеграції ВПО;
  • підтримувати ініціативи громадськості та ВПО у питаннях зайнятості, працевлаштування та облаштування на новому місці.

 

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Україна у війні - поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя. Перші ордера на затримання

Без сигарет на вітринах: комітет Ради прийняв відповідну поправку

Одеський КВУ проводить навчання для волонтерських організацій

Мистецтво допомагати: як Фонд «Ізоляція» підтримує громади та культуру в часи війни

Вибиті вікна та пошкоджена покрівля через ворожі обстріли. Як відновити пошкоджене житло?

Усе про програму «Образ майбутнього» 20 Docudays UA