На Харківщині відбувся хакатон з молодіжного підприємництва

Хтось відпочиває у вихідні, а ми працюємо! Молодь Харківської області зібралась для того, щоб дізнатись як втілити свої мрії про власний бізнес у життя.   29-30 серпня 2020 року ВГО Поруч у ...

тренінги навчання команда
На Харківщині відбувся хакатон з молодіжного підприємництва

Хтось відпочиває у вихідні, а ми працюємо! Молодь Харківської області зібралась для того, щоб дізнатись як втілити свої мрії про власний бізнес у життя.   

29-30 серпня 2020 року ВГО Поруч у партнерстві з ГО  «НОВА Енергія», на базі Малинівського молодіжного Хабу в Харківській області провела дводенний хакатон з молодіжного підприємництва під час якого учасники розробили бізнес-план, вчилися планувати ресурси на власну справу. Захід допоміг учасникам зрозуміли як працювати зі своєю ідеєю та як практично втілювати її у майбутньому.

МОЛОДІ

Перший день хакатону був направлений на остаточне формування бізнес-ідеї учасників. Молодь ділилася своїм досвідом, обговорювала можливі теми для проекту. На основі цього, за підтримки тренера Олександра Карташова було сформовано п’ять команд, які протягом двох днів працювали над спільною ідеєю. Далі тренер Михайло Ізюмський вчив учасників розробляти безпосередньо бізнес-план, а саме:

  • визначати свою цільову аудиторію;
  • обирати сферу своєї діяльності;
  • прораховувати бюджет проекту.

Такий підхід допоміг учасникам впорядкувати свої думки для створення чогось дійсно крутого.

На завершення другого дня, команди вже презентували свої проекти. Учасники з найкращими ідеями отримали можливість продовжити своє навчання підприємницькій діяльності на бізнезнес-кемпі, який відбудеться в Херсонській області в першій половині вересня..

Анна Мігунова, студентка Каразінського університету ділиться своїми враженнями з хакатону:

“Хакатон дав мені знання, які були вкрай необхідні для розуміння сильних та слабких сторін будь-якого бізнес-проекту. Я дізналася надзвичайно корисну інформацію, надихнулася роботою з мотивованими та активними людьми та створила власну бізнес-модель.

Дуже вдячна організації за створення проекту та вже дуже чекаю на його продовження!”

Під час заходу учасники отримали не тільки практичні поради, стосовно втілення проектів, але й дружню атмосферу та нові знайомства.

“Мені дуже сподобались організація заходу та  досвідчені тренери,які поділилися з нами своїм досвідом та знаннями. Дружня атмосфера та багато цікавої практики, все було супер!”- зазначила учасниця заходу, Вікторія Ємельяненко.

Команда ГО “Нова Енергія”, разом з нашими тренерами Олександром Карташовим та Михайлом Ізюмським зробили все можливе, аби усі учасники та учасниці змогли ступити перші кроки до вивчення підприємницької діяльності. Сподіваємося, що цей проект стане поштовхом до розвитку українського  молодіжного  підприємництва!

Захід організовується в рамках проєкту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської і Херсонської областей», в якому передбачено триступеневу відбіркову систему навчання: тренінги, хакатон і п’ятиденний молодіжний «BissinessCamp», учасниками якого стануть найактивніші та найамбіційніші учасники перших заходів.

Проєкт здійснюється ВГО «Поруч» та партнерськими організаціями за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

«Доступ до правосуддя» за методологією Місцевого індексу прав людини

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації громадських організацій

Docudays UA відкрив очі житомирянам: відбувся 17 Мандрівний міжнародний фестиваль