На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг

В Івано-Франківську 17 травня завершив свою роботу форум «Світ без обмежень». Третій день заходу був присвячений питанням розвитку системи надання соціальних та реабілітаційних послуг.Участь у форумі ...

Знімок екрана 2024-05-24 165204
На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг

В Івано-Франківську 17 травня завершив свою роботу форум «Світ без обмежень». Третій день заходу був присвячений питанням розвитку системи надання соціальних та реабілітаційних послуг.

Участь у форумі взяли делегації з 16 областей України, до складу яких увійшли представники Міністерства у справах ветеранів і Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, керівники управлінь і структур, що відповідають за соціальну політику, медицину, освіту, допомогу ветеранам та комплексну реабілітацію.

Знімок екрана 2024-05-24 164816

Головною подією третього дня форуму стали дискусійні панелі, де споживачі реабілітаційних та соціальних послуг, громадські активісти, радники та лідери громадських організацій обговорили проблеми соціальної сфери, ментального здоров’я, впровадження інклюзії та безбар’єрності, працевлаштування людей з інвалідністю, гендерної рівності. Кожен зі спікерів поділився своєю історією реабілітації та боротьби за власні права.

Знімок екрана 2024-05-24 164934

Форум «Світ без обмежень» став логічним завершенням масштабного проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей», над впровадженням якого понад рік працювала громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Знімок екрана 2024-05-24 165024

***

Цей захід проводиться громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE