На Форумі оргрозвитку громадянського суспільства працюватиме PR LAB

Серед маси цікавих та корисних заходів в рамках Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства в Олімпійському (16 листопада) Ви можете відвідати 10 міні-тренінгів для хороших комунікацій ...

PR LAB- міні-тренінги для хороших комунікацій
На Форумі оргрозвитку громадянського суспільства працюватиме PR LAB

Серед маси цікавих та корисних заходів в рамках Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства в Олімпійському (16 листопада) Ви можете відвідати 10 міні-тренінгів для хороших комунікацій – об`єднаних в PR LAB.  

ЛОКАЦІЯ: Хол Чемпіонів

ЧАС: 15:45 – 17:15

7 он-лайн інструментів, які візуалізують інформацію

 

Вікторія Талашкевич, координаторка «Прес-клуб реформ» (м.Кропивницький). Тренерка у сфері застосування соціальних мереж, он-лайн інструментів для візуалізації контенту, PR та комунікаційних стратегій. 17 років досвіду роботи в медіа, а також фасилітування міжнародних програм для медіа в Україні

 

Відрізняйся або помри: креативне мислення для вашого проекту

Марина Говорухіна, тренерка, піарниця-фрілансер. Засновниця закритого клубу для піарників неприбуткових організацій «Піранья». Член Правління «Центру інформації про права людини»

 

Принципи розробки інформаційних кампаній: як залучати різні типи аудиторій

Анастасія Безверха, директорка аналітичного центру CEDOS, експертка з комунікацій, PhD з  Масових Комунікацій. 15 років досвіду роботи в сфері комунікацій в комерційному та неурядовому секторах.

 

 

Внутрішні комунікації для ефективної роботи організації: приклади з життя та уроки

Ольга Карасевич, бізнес-консультантка, тренерка, експертка з підбору персоналу та побудови управлінських команд, формування комунікацій всередині організації. Авторка курсів навчання з Soft Skills.

НУО та соцмережі: тренди, кейси, факапи

 

Олена Дуб, фахівець із інтернет-комунікацій, журналістка, new media-редактор на “Радіо Свобода” (Крим.Реалії). Член міжнародної мережі Digital Communication Network, співзасновниця професійної спільноти SMM Talks. 

 

Як примусити мера любити вашу організацію? Комунікативний супровід адвокаційних кампаній

Олександр Равчев, PR-менеджер проекту «Громадяни в дії». Громадський діяч, блоґер, фахівець з комунікації

 

Кпті, кпте, кпту та інші секрети розвитку мови й публічного виступу

 

Вероніка Селега, викладачка ораторського мистецтва. У минулому – телеведуча та автор телевізійних програм, досвідчений PR-менеджер та керівник відділу реклами. Засновниця Школи публічного виступу “Арістотель”

Якісний контент для ЗМІ – як його виробляти і де шукати

 

 

Олена Голуб, експертка Інституту масової інформації, авторка методологій контент-аналізу ЗМІ. Тренерка з професійних та етичних журналістських стандартів. Учасниця Незалежної медійної ради.

Роман Кабачій, журналіст Інституту масової інформації, експерт у сфері моніторингу дотримання журналістських стандартів та замовних матеріалів. Ph.D у сфері новітньої історії.

 

Відео організації: інвестиція, що діє

 

Марина Саприкіна, глава правління Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», член правління мережі Глобального договору в Україні, ініціатор конкурсу CSR Case в Україні, засновник спеціалізованого двомовного журналу CSR Review.

 

Електромобіль замість воза. Все про технології, які спростять і прискорять вашу роботу

Дмитро Тіщенко, ІТ-гік і громадянський жірналіст. Спеціаліст «Центру соцального партнерства» з інтеграції діджитал-інструментів у роботу неприбуткових організацій

 

Дизайн як вирішення задачі, а не персональне вподобання

Владислав Литвиненко, експерт в галузі брендингу та візуальних комунікацій, засновник і керуючий партнер студії дизайну «PRINTВам!»

 

Нагадуємо, ознайомитися зі всією програмою Форуму Ви можете ТУТ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Бути сильнішим»: в Миколаєві обговорили проблеми гендеру та об'єктивації

Програма «Доступні ліки» зробила ліки доступнішими – звіт ВООЗ

Prometheus запустив курс «Медіаграмотність: практичні навички»

Чернівецька область у рейтингу енергоефективності

Кава з поліцейським, самбо для жінок і майбутні шерифи: як працює офіс безпеки у Татарбунарах

Освіта дорослих – інструмент розвитку громади