На EUProstir новий онлайн-курс «Створення та розвиток коаліцій»

Курс «Створення та розвиток коаліцій» складається з 5-ти лекцій, які ви можете переглянути на відео, а також прослухати подкасти всього за 20 хвилин. Ви дізнаєтеся — як створити, зберегти та ...

3
На EUProstir новий онлайн-курс «Створення та розвиток коаліцій»

Курс «Створення та розвиток коаліцій» складається з 5-ти лекцій, які ви можете переглянути на відео, а також прослухати подкасти всього за 20 хвилин. 

Ви дізнаєтеся — як створити, зберегти та розвинути структуру, завдання якої — уможливити взаємодію учасників для втілення реальних змін в країні, в місті, в регіоні. 

Автори курсу:

  • Ірина Соловей — соціальна інноваторка, співзасновниця, керуюча партнерка та стратег громадської організації Garage Gang, співзасновниця Спільнокошту, експертка з розвитку потенціалу Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні.
  • Іван Омелян — керівник регіонального напрямку Реанімаційний Пакет Реформ, експерт з організаційного розвитку коаліцій та партнерств.   

До курсу додаються корисні матеріали за темою. По завершенню курсу ви зможете отримати сертифікат в електронному вигляді, пройшовши невеличкий тест. 

 

Прийти онлайн курс тут.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українська влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Молодь Нижньодуванської ОТГ отримала можливість долучитись до місцевих справ

Спільна заява громадянського суспільства щодо ЗУ "Про оборонні закупівлі"

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?