На Донеччині жінки навчались підприємництву в умовах пандемії

10 і 12 листопада у Торецьку, 14 листопада в Маріуполі та 16 листопада у Краматорську за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” відбулись семінари для жінок із серії «Мотивація до підприємництва та ...

тренінг Стара Вижва
На Донеччині жінки навчались підприємництву в умовах пандемії

10 і 12 листопада у Торецьку, 14 листопада в Маріуполі та 16 листопада у Краматорську за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” відбулись семінари для жінок із серії «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії».

В кожному занятті прийняло участь більше 20 учасниць, які були відібрані на конкурсних засадах. Перевага надавалась жінкам, які не мали роботи та належали до однієї чи декількох  цільових груп (економічно незахищені жінки, що мешкають поблизу лінії розмежування, люди, які втратили свій бізнес через COVID-19, молоді жінки з обмеженим досвідом роботи або без нього,  що мешкають поблизу лінії розмежування, неофіційно працевлаштовані, жінки передпенсійного віку, самотні жінки, жінки з інвалідністю, жінки що очолюють домогосподарства, ВПО).

6

Під час занять учасниці опановували теми:

  • Як знайти внутрішні та зовнішні ресурси в умовах пандемії
  • Чи реально стати підприємцем у будь-якому віці
  • Де знайти час та ідею
  • З чого почати власну справу та перетворити хобі на прибуток
  • Пошук стартового капіталу. Реєстрація та вибір системи оподаткування.
  • Бізнес-модель Canvas, основи маркетингу та планування.

Заняття мотивували учасниць на пошук власних ресурсів, налагодження сприйняття дійсності з оптимістичним настроєм. Торкалися теми працевлаштування, допуску робітників, видів та перевірки COVID-сертифікатів, дій підприємців та керівників підприємств, організацій згідно карантинних норм.

Далі аналізували ті проблеми, які виникають у людини в складні карантинні часи і шукали особисті ресурси їх подолання через вправу «Долоні» з психологинею Оленою Захаровою.

І звісно дивилися надихаючі відео від українських митців, в яких зірки пропонували варіанти пошуку власної мотивації задля подальшого розвитку особистості, нації в цілому.

А далі – креативна частина. Наші хобі, наші мотиватори: вірші, спів, танці, енергетичні вправи і багато ще чого.

«Було тепло та затишно, цікаво та ресурсно. Учасниці висловлювали подяку організаторам за можливість надавати крила тим, хто цього потребує. Ми зі свого боку дякуємо учасницям за активну участь, бажання відкривати в собі нові горизонти та прагнути змін на найкраще», – говорить тренерка Тетяна Вейдер.

 

Проєкт «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії» втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії