На Донеччині запущено роботу груп самодопомоги з питань зайнятості для жінок

З листопада 2021 року у містах Волноваха, Вугледар, Краматорськ, Велика Новосілка, Маріуполь, Авдіївка, Бахмут і Торецьк жінками, які пройшли навчання на семінарах за темою «Мотивація до ...

Додано:
agencydonetsk08

2
На Донеччині запущено роботу груп самодопомоги з питань зайнятості для жінок

З листопада 2021 року у містах Волноваха, Вугледар, Краматорськ, Велика Новосілка, Маріуполь, Авдіївка, Бахмут і Торецьк жінками, які пройшли навчання на семінарах за темою «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх і внутрішніх ресурсів в умовах пандемії» та вирішили об’єднатись для досягнення успіхів у працевлаштуванні, сформовані групи самодопомоги та проведені перші зустрічі. 

Створені групи самодопомоги з питань зайнятості це осередки, де люди можуть ділитись своїм досвідом, отримують підтримку від тих, хто живе в схожій ситуації та вирішує ті ж самі проблеми (соціального, особистого характеру). В цих групах жінки надають одна одній і самі собі підтримку, пропрацьовують особистий травматичний досвіт, виробляють свій «механізм» стійкості.

Групи самодопомоги з питань зайнятості покликані допомагати жінкам та чоловікам з уразливих категорій населення посилити розуміння та покращити знання у сферах підприємництва, саморозвитку, впевненості у власних силах, тощо. Це допоможе їм впевненіше братись за власну справу, дасть шанс покращити матеріальне становище та бути корисними для своєї сім’ї, громади.

Роботи груп самодопомоги дозволить пом’якшити наслідки пандемії COVID19 для мешканців громад поблизу лінії зіткнення і надати поштовх до розвитку, в тому числі через мотивацію до започаткування власних справ/перекваліфікацію, пошук роботи, що у довгостроковій перспективі позитивно впливатиме на розвиток громад та соціально-економічну стійкість вразливих груп населення.

Робота груп передбачає регулярні зустрічі учасників, мотивуючі офлайн зустрічі з лідерами підприємств (в першу чергу жінками), приватними підприємцями, активістами та волонтерами на тему лідерства, постановки особистих цілей та мотивації до саморозвитку.

Записатись до груп можна за наступними контактами:

- телефон (Viber, Telegram) +380669944960; +380983065015.

- Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/lwv.ngo/

Проєкт «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії» втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Волині вирішили створити новий ОСН

Програма "Рятуємо разом": допоможи родинам з Херсонщини

Безоплатна допомога людям, які пережили сексуальне насильство, від благодійного фонду «Сильні»

Чи існують ризики усунення “незручних” мерів через законодавчі зміни: думка експертів

Як отримати компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло під час воєнних дій?

МОН: Онлайн-платформа для науковців, підприємців та інноваторів запускає бізнесовий супровід внутрішньо переміщених осіб