На Донбасі з’явилося 11 центрів підтримки бізнесу

За останні чотири місяці в Донецькій і Луганській областях з'явилося 11 центрів підтримки підприємництва. Серед них - агенції місцевого економічного розвитку, коворкінги, навчальні, консультаційні та ...

бізнес
На Донбасі з’явилося 11 центрів підтримки бізнесу

За останні чотири місяці в Донецькій і Луганській областях з’явилося 11 центрів підтримки підприємництва. Серед них – агенції місцевого економічного розвитку, коворкінги, навчальні, консультаційні та експортні центри для представників малого і середнього бізнесу. Їх створення профінансував Уряд Японії, а конкурсний відбір і методичну підтримку забезпечили фахівці ПРООН.

«Дуже важливо, щоб населення цього регіону знало, які реформи відбуваються в країні і які нові можливості для створення власного бізнесу з’являються. Близько 50% місцевих мешканців таких знань не мають, тому подібні проекти – важливий крок до того, аби бізнес-інфраструктура в регіоні розвивалася. Багато людей зможуть створити власну справу, якщо отримають елементарні знання про її ведення», – зазначив бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета під час конференції «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій і Луганській областях» у Києві.

Загальна сума грантів, виділених Урядом Японії та ПРООН на створення і розвиток 19 об’єктів бізнес-інфраструктури в Донецькій і Луганській областях – 10 970 000 гривень. За перші місяці роботи цих центрів 730 людей пройшли безкоштовні тренінги з ведення бізнесу, 600 підприємців отримали доступ до облаштованих офіс-місць, 11 000 примірників бізнес-видань були розповсюджені серед мешканців регіону.

Нагадаємо, програма підтримки бізнес-інфраструктури Донецької і Луганської областей стартувала в жовтні 2015 року. Повний перелік проектів, які отримали фінансування в її рамках, можна знайти за посиланням.

___

Проект «Економічне та соціальне відновлення Донбасу реалізується ПРООН завдяки фінансуванню Уряду Японії та в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. Основна ціль проекту – відновлення економіки регіону, в тому числі інфраструктури та доступу населення до засобів існування. Проект реалізується в рамках зобов’язань Прем’єр-Міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Східній Україні, про що було заявлено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України – більше 2,9 мільярдів  доларів.

Джерело: Програма розвитку ООН в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи