На Донбасі проходить комунікаційна кампанія «Права жінок – це права людини»

Протягом серпня – вересня за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” в Донецькій та Луганській областях проходить комунікаційна кампанія «Права жінок - це права людини». В рамках кампанії волонтери ...

Додано:
lwv.lugansk

Владимирская 2
На Донбасі проходить комунікаційна кампанія «Права жінок – це права людини»

Протягом серпня – вересня за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” в Донецькій та Луганській областях проходить комунікаційна кампанія «Права жінок – це права людини». В рамках кампанії волонтери розповсюджують інформаційні листівки серед жіночих організацій, в навчальних закладах та розмістили зовнішню рекламу у містах Бахмут, Краматорськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Новоайдар.

- Сьогодні гендерна дискримінація посилюється в зв’язку з військовим конфліктом на Сході України, економічною та соціальною кризою та вжитими Урядом України заходами суворої економії з метою її подолання. Жінки і діти складають дві третини  з 1,6 млн. офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Вони стикаються з труднощами при здійсненні своїх економічних і соціальних прав: доступом до робочих місць, медичного обслуговування, житла, соціальних послуг та пільг. Жінки несуть відповідальність за забезпечення соціального добробуту та забезпечують побутові потреби. Порушення принципу верховенства права та економічні труднощі посилюють вразливість до випадків сексуального насильства і торгівлі людьми. Просування гендерної рівності в якості рушійної сили сталого розвитку країни, система ООН в Україні підтримує Уряд, Парламент і громадянське суспільство, щоб забезпечити політичну, соціальну і економічну участь жінок з метою прискорити розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнити їх роль в процесі здійснення реформ, забезпечити дотримання Україною міжнародних договірних зобов’язань і досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року, – відмічає Дар’я Левчук, керівник ГО “Ліга жінок-виборців”.

Здійснено за фінансової підтримки МБФ “Український жіночий фонд”. Відповідальність за зміст матеріалів несе ГО “Ліга жінок-виборців”. Інформація, яку представлено, не завжди відображає погляди МБФ “Український жіночий фонд”.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

З Україною в серці. Маркіян Паславський

Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні