На Донбасі органи студентського самоврядування впроваджують стратегії розвитку

22 вересня Студентським братством Луганської області була презентовано результати громадської ініціативи з підвищення ефективності студентського самоврядування 12 ВНЗ Луганської та Донецької ...

Додано:
student.lugansk

img_5293
На Донбасі органи студентського самоврядування впроваджують стратегії розвитку

22 вересня Студентським братством Луганської області була презентовано результати громадської ініціативи з підвищення ефективності студентського самоврядування 12 ВНЗ Луганської та Донецької областей, що переїхали з окупованих територій. 

В липніексперти ГО «Студентське братство Луганської області» завершили розробку моделі Стратегії розвитку органу студентського самоврядування. Розроблений проект Стратегії містить дієві кроки по створенню сталих механізмів розвитку студентського самоврядування, підвищення обізнаності студентів щодо захисту власних прав та розвитку ОСС, як незалежної платформи для студентських ініціатив. Ознайомитись з розробленим проектом можна за посиланням.

Протягом липня – вересня, представники організації проводили інформаційну та консультаційну роботу з органами студентського самоврядування з метою розробки планів дій по впровадженню та адоптації моделі Стратегії розвитку, зараз ця робота активно ведеться у 12 ВНЗ, які до кінця року затвердять свої Стратегії розвитку на майбутні 3 роки.

В організації, впевнені, що розроблена модель Стратегії розвитку органу студентського самоврядування, стане у нагоді студентським органам, які працюють над стратегічним розвитком та допоможе їм підвищити свою організаційну спроможність.

Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"

10 років триденної війни, яка триває три сторіччя: Концепція 21 Docudays UA

Стартувала програма підтримки «Моніторинг і оцінювання Стратегії розвитку громади та плану заходів з її реалізації»

Громади Львівщини ділилися досвідом розвитку сільських територій