На Донбасі молодь вчилась протидіяти дискримінації в студентському середовищі

6 та 7 жовтня пройшло два 2 навчальних тренінги на тему «Роль студентського самоврядування у побудові діалогу в студентському середовищі» у Сєвєродонецьку та Слов’янську. Під час тренінгів молоді ...

Додано:
student.lugansk

???????????????????????????????
На Донбасі молодь вчилась протидіяти дискримінації в студентському середовищі

6 та 7 жовтня пройшло два 2 навчальних тренінги на тему «Роль студентського самоврядування у побудові діалогу в студентському середовищі» у Сєвєродонецьку та Слов’янську.

Під час тренінгів молоді лідери та студентські активісти  проаналізували дискримінаційні ознаки, які мають місце в студентському середовищі, розробили спільні проекти, що підтримують процес реінтеграції внутрішньо переміщених осіб в нові студентські громади, налагоджують діалог між різними групами громадян та сприяють процесам примирення на рівні студентських громад.

Також учасниками заходів було розглянуто роль студентського самоврядування у захисті прав студентів – переселенців на Донбасі та стратегію роботи Єдиного Студентського координаційного центру допомоги студентам – переселенцям, який створено за ініціативи Студентського братства в Луганській області.

«Проблема адаптації студентів-переселенців є дуже актуальною для Донбасу, завдяки подібним заходам, ми залучаємо студентських лідерів до вироблення конкретних проектів та ініціатив, які зможуть швидко та ефективно допомогти вирішити цю проблему», –  відмітив керівник проекту Олексій Кормілецький.

Проект «Громадська  кампанія з подолання стигматизації в студентському середовищі щодо переселенців «Будуємо мости, а не стіни» реалізується ГО «Студентське братство Луганської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку