На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Цьогоріч на XVI Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA працюватиме Лабораторія впливу для активістів і документалістів ЗМІНИ ЦЕ! Це три кейс-стаді та три кінопокази ...

impact_fb
На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Цьогоріч на XVI Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA працюватиме Лабораторія впливу для активістів і документалістів ЗМІНИ ЦЕ!

Це три кейс-стаді та три кінопокази від компаній, що розробляють стратегії дистрибуції документальних фільмів та інтегрують їх у масштабні правозахисні кампанії. Досвідом втілення великих кампаній в життя, які допомагають розворушити суспільство і звернути  увагу на конкретну проблему, поділяться хедлайнери дистрибуції з США і Великобританії.

Кейс-стаді «Обережно, провалля!»: приклад імпакт-кампанії

Хоча документальний фільм «Обережно, провалля!» вже став гучним хітом, кампанія довкола нього лише набирає обертів. Тож наша гостя, представниця імпакт-компанії Picture Motion, що опікується стрічкою, Меґан Вандерворт не тільки розповість, як вдалося досягти успіху, а й поділиться подальшими планами. Меґан обговорить стратегії і тактики впливу, які використовувалися для кампанії, а також розповість, як саме визначаються результати впливу. Кейс-стаді відбудеться 25 березня (понеділок) о 10:00–11:30 в IZONE.

«Обережно, провалля!» – дебютна повнометражна картина американця Бінґа Ліу, яка потрапила до цьогорічного шортліста «Оскару» та вже здобула десятки нагород. На показі 24 березня (неділя) о 19:00 в креативному просторі IZONE стрічку представить Ірина Виртосу, журналістка Центру інформації про права людини.

Кейс-стаді «Навмисна смерть»: приклад низового впливу

У 2009 році Кейтлін Бойл заснувала дистрибуторську фірму Film Sprout, просуваючи ідею про здатність кіно зумовлювати низові зміни в суспільстві. Впродовж своєї діяльності вона залучала глядацьку аудиторію для більш ніж п’ятдесяти фільмів – зокрема й для документальної стрічки «Навмисна смерть». На прикладі цього фільму на цьогорічному DOCUDAYS UA Кейтлін розповість, як низові глядацькі ініціативи та громадські акції створюють нові можливості для документальних фільмів, націлених на зміни у світі. 26 березня (вівторок), 10:00–11:30, IZONE.

«Навмисна смерть» – справжній фільм-розслідування, під час якого режисерка Сью Вільямс викриває «кухню» індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші ґаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я. Стрічку можна подивитися 25 березня о 19:00 в IZONE. Її представлятиме голова проекту «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.

Кейс-стаді «Неспокій»: приклад креативної імпакт-дистрибуції

Ребекка Ешдаун – директорка кампаній маркетингової і дистрибуторської агенції Together Films. Вона спеціалізується на розвитку стратегічних партнерств, аби контент досягав якнайширшої аудиторії. Серед робіт Together Films є зокрема й кампанія для документальної стрічки «Неспокій». На прикладі цього фільму та супровідної інсталяції «Неспокій VR» Ребекка розповість про унікальну модель гібридної дистрибуції та про винахідливі шляхи посилення ефективності кампаній для некінотеатральних показів. 27 березня (середа), 10:00–11:30, IZONE.

«Неспокій» – автобіографічний фільм режисерки Дженніфер Брі, у якої був діагностований синдром хронічної втоми (СХВ). Це невивчена і водночас поширена хвороба, від якої страждає щонайменше 1% населення (більше, ніж від розсіяного склерозу, наприклад). Фільм можна буде подивитися 26 березня о 19:00 в IZONE. Стрічку представлятиме Юлія Сачук – голова громадської організації  Fight For Right.

Адреса показів і воркшопів – IZONE (Набережно-Лугова, 8), 1-й поверх. Вхід на усі події ВІЛЬНИЙ.

Робоча мова кейс-стаді – англійська з синхронним перекладом на українську. Показ фільмів супроводжується українськими субтитрами.

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA триватиме з 22-30 березня. З розкладом показу фільмів можна ознайомитись тут.

Правозахисна програма в межах фестивалю триватиме з 23-29 березня (окрім 28 березня). З розкладом всіх показів та лекцій можна ознайомитись тут.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Гра в мільйонерів та сімейний бюджет громади: школярі до бюджету долучаються

100 років Української Революції. Як відзначаємо? Харківщина.

Поліцейські мають дотримуватись принципу недискримінації

Активісти з районів Прикарпаття навчаються проєктному керуванню, аби покращувати життя у своїх громадах

Правозахисники презентували мапу розслідувань нападів на громадських активістів

Правова допомога для мешканців віддалених сіл – це реальність