На Дніпропетровщині створено Віртуальний консультаційний центр з психосоціальної підтримки та сприяння зайнятості жінок-внутрішньо переміщених осіб

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією "Людина в біді" та за фінансової підтримки Європейського союзу створено ...

Додано:
liga4

онлайн офіс вебінар тренінг жінка
На Дніпропетровщині створено Віртуальний консультаційний центр з психосоціальної підтримки та сприяння зайнятості жінок-внутрішньо переміщених осіб

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” та за фінансової підтримки Європейського союзу створено Віртуальний консультаційний центр з психосоціальної підтримки та сприяння зайнятості для жінок-внутрішньо переміщених осіб міст Дніпро, Кривий ріг, Новомосковськ, Павлоград.

Рел1

Віртуальний консультаційний центр створений з метою забезпечення ефективної психологічної підтримки та допомоги жінкам у складних емоційних та соціальних ситуаціях. Консультанти центру – висококваліфіковані фахівці з психології, соціальної роботи та кар’єрного розвитку, які мають багаторічний досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Завдання центру: 

1) Надання послуг та психосоціальна допомога жінкам-внутрішньо переміщеним особам.
2) збільшення економічних можливостей жінок-ВПО в Дніпропетровській області, через надання онлайн консультацій, проведення просвітницької роботи та навчання.
3) Протидія нерівності на ринку праці та формування стійких механізмів економічного відновлення та самозайнятості жінок-внутрішньо переміщених осіб в Дніпропетровській області.

Послуги центру: 

1) Психологічна допомога;
2) Консультації з питань пошуку роботи, написання резюме;
3) Консультації з питань ведення бізнесу, податків, реєстрації ФОП;
4) Правова допомога;
5) Інформаційна підтримка щодо наявних кар’єрних можливостей;
6) Навчання та супроводження. 

Центр буде працює онлайн та через телефон гарячої лінії, консультації надаються через зум, скайп, телефон, окрім цього можна звернутись до Центру у соціальних мережах. Окремо будуть запроваджені виїзні офлайн консультації спеціалістів до міст Дніпро, Кривий ріг, Новомосковськ, Павлоград за попереднім узгодженням.

Контактна інформація для звернення до центру:

Номер гарячої лінії +38066 886 83 12
Електронна адреса [email protected] 
Сторінки у соціальних мережах https://www.facebook.com/lwv.ngo/ 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади