На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у ...

Додано:
Viktor Tarasov

Green.Rooms
На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.

Проєкт реалізовано ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» за підтримки Програми розвитку ООН.

Green.Rooms_Chernihiv_2

     Green.Rooms_Chernihiv_3       Green.Rooms_Chernihiv_6

Відповідність новостворених приміщень декларованим принципам організації слідчих дій з дитиною, незалежно від її процесуального статусу, в дружньому до дитини середовищі перевірив заступник начальника Головного управління Нацполіції в області Ігор Волокітенко. Разом з ним «зелені кімнати» оглянули керівниця напряму «Громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру Федеріка Діспенца, представники ПРООН, керівниця програм ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» Наталія Кулікова.

«Зелені кімнати» облаштовані для максимальної реалізації формули ефективної взаємодії з дитиною. Ця формула містить такі складові: «безпечне місце» та «безпечний дорослий», що у сумі закріплює відчуття у дитини, що вона перебуває в безпеці. З цією метою інтер’єр приміщення виконано в кольорах зеленої гами та наповнено іграшками, письмовим приладдям, розмальовками «антистрес» тощо.

“Зелені кімнати” облаштовані Громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Проєкт енергоефективної модернізації в Рівному покращив освітнє середовище для дітей з інвалідністю та переселенців

Як досвід міста Долинська об’єднує громади

Опубліковано новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Як великі мовні моделі змінюють медіаосвіту: висновки та перспективи

Перше місце за доброту або історія команди «Пряна казка»

Підтримка дітей у складні часи: історія команди «Альфа Ерудит»