Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

Серія мистецьких майстер-класів для тих, хто вимушений був через війну покинути рідний дім, відбудеться у травні-червні в Києві, Афінах, БрюселіЩире запрошення від Creating Bridges до участі у ...

Додано:
INGO ILYSA

Creating Bridges запрошує до участі у творчих майстер-класах
Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

Серія мистецьких майстер-класів для тих, хто вимушений був через війну покинути рідний дім, відбудеться у травні-червні в Києві, Афінах, Брюселі

Щире запрошення від Creating Bridges до участі у творчих ворк-шопах прийняли десятки митців, які вимушено покинули свої творчі майстерні через війну. Саме їм якнайкраще зрозумілий стан кожного, хто шукає себе на новому місці. Тож в організованих мистецьких майстернях проекту Creating Bridges за їх участі віднайти себе через творчість зможуть усі, хто постраждав від війни, хто шукає прихистку для душі, опинившись раптом у новому місті, в іншому культурному середовищі.

У травні-червні в Києві проект Creating Вridges відкриває кілька творчих майстерень, серед яких – мистецтво каліграфії і українського краснопису, гончарство і навіть театральне мистецтво. Кожен охочий може відвідати серію майстер-класів і створити свій оригінальний витвір або ж взяти участь у театральному перфомансі. І навіть, за бажання, представити свій витвір на спільній виставці проекту, де будуть представлені роботи учасників проекту.

Творчі майстерні проекту Creating Вridges пройдуть одночасно у Києві, Брюселі та Афінах, де охочі продемонструвати свій творчий потенціал і митці з України зможуть зустрітися з митцями Бельгії, Греції, отримають можливість обмінятися досвідом, долучити представників європейських країн до української культури, популяризувати сучасну українську в міжнародному просторі.

Для участі у мистецьких майстернях досить зареєструватися, сканувавши QR-код, який можна знайти на офіційних сторінках у соцмережах. Слідкуйте за публікаціями, аби знати розклад занять, що відбуватимуться по четвергах у вечірній час та по суботах.

Долучайтесь до проекту Creating Вridges – ставайте творцем культурних мостів між країнами Європи! 

Для додаткової інформації та реєстрації відвідайте наші сторінки у соцмережах.

 

Проект Creating Вridges, підтриманий програмою Європейської комісії  “Креативна Європа”, реалізують три партнерські організації: ATHENS NETWORKS OF COLLABORATING EXPERT ASTIKI ETAIRIA (Греція), NGO Promote Ukraine (Бельгія), Міжнародна Молодіжна Громадська організація ILYSA (Україна).


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування