Миколаївські волонтери отримали велосипеди з Норвегії в рамках кампанії #BikesForUkraine

Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів від благодійників з Норвегії в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди мають підвищити мобільність волонтерів і волонтерок, та дозволять ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

#BikesForUkraine Миколаїв
Миколаївські волонтери отримали велосипеди з Норвегії в рамках кампанії #BikesForUkraine

Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів від благодійників з Норвегії в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди мають підвищити мобільність волонтерів і волонтерок, та дозволять безпосередньо розвозити гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Спочатку гуманітарний вантаж доставили до Ужгорода, а вже звідти велосипеди рушили до Миколаєва. Велосипеди збирали норвежці Ніна та Том, двоюрідні сестра та брат. Для цього вони навіть залучили соцмережі та кілька місцевих газет, аби спонукати людей приносити велосипеди, щоб віддати їх українцям.

«Війна показала, що велосипед – доступний та зручний транспортний засіб, який дозволяє дістатись до пункту призначення навіть тоді, коли нема ані транспорту, ані бензину. Почувши про цю ініціативу, ми зробили колективну заявку на веліки від гуманітарних штабів Миколаєва. Велосипеди відвантажили на Закарпатті. А далі ми організувати трансфер до Миколаєва і роздали їх волонтерам», – каже Євген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв

Загалом велосипеди для дорослих отримали представники 10-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності. Це Гуманітарний штаб «ДОФ», Гуманітарний штаб «Мрій Дій», Гуманітарний штаб «СпівДія хаб Миколаїв», Гуманітарний штаб Корабельного району «Корабельний край», Волонтерський штаб «Inspire Volunteers», Волонтерське об‘єднання «HOME’як» та інші. Всі вони чи не щоденно здійснюють доставку продуктових пакунків, дитячих та гігієнічних наборів, медикаментів нужденним мешканцям міста Миколаєва та Миколаївської області.

«Разом з цими хлопцями та дівчатами робимо все можливе для подолання гуманітарної кризи та настання нашої перемоги. Маючи додатковий транспорт, вони виконуватимуть свою надзвичайно важливу справу швидше. А значить ще більше миколаївців отримають допомогу, особливо ті, хто не може самостійно стояти в чергах за гуманітаркою. Тому дуже дякуємо всім наших друзям, партнерам і волонтерам за підтримку», – додає Євген Гомонюк.

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв

Ініціаторами кампанії #BikesForUkraine є U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва), ГО «Еко Місто» (Чернігів), ГО «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл» (Суми), ГО «Міські реформи» (Харків), ГО «ФОРЗА» (Ужгород).

Ініціативу в Миколаєві реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.

Кампанія #BikesForUkraine має на меті покращити мобільність українських волонтерів і волонтерок у містах, які найбільше постраждали від війни. А також зробити гуманітарну допомогу доступнішою для тих, хто найбільше її потребує.


Тематика публікації:                                

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу