Миколаївські волонтери отримали нову партію велосипедів для добрих справ

Миколаївські волонтери отримали ще 50 велосипедів з Нідерландів в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди отримали 15 волонтерських організацій міста для допомоги з надання гуманітарної допомоги ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

#BikesForUkraine Миколаїв
Миколаївські волонтери отримали нову партію велосипедів для добрих справ

Миколаївські волонтери отримали ще 50 велосипедів з Нідерландів в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди отримали 15 волонтерських організацій міста для допомоги з надання гуманітарної допомоги і персональної мобільності волонтерів.

Мета кампанії — підвищити мобільність українських волонтерів і волонтерок, а також персоналу критично важливих під час війни комунальних служб, аби зробити доступнішою гуманітарну та іншу допомогу для тих, хто найбільше її потребує.

«За п’ять місяців соціальної ініціативи #BikesForUkraine нашим партнерам вдалося закрити майже всі запити на велосипеди від гуманітарних штабів Миколаєва. Наше місто весь цей час страждає від наслідків російської військової агресії. Через це багато містян задіяні в процесі розвозу гуманітарки. І в умовах війни велосипеди стають незамінним інструментом щоденної мобільності, особливо у приватному секторі та віддалених районах міста, де відсутній громадський транспорт», – каже Євген Гомонюк, комунікаційний менеджер Агенції розвитку Миколаєва.

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв2 IMG_6445

#BikesForUkraine Миколаїв

Загалом велосипеди для отримали представники 15-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності. А саме: Волонтерський штаб Volunteer UA, Гуманітарний штаб «ДОФ», Гуманітарний штаб «Мрій Дій», Волонтерський центр «ДАНА» в мкрн. Варварівка, Гуманітарний штаб МОБФ «Сприяння дітям», Гуманітарний штаб БФ «Журавлі», Миколаївський міський гуманітарний штаб, Оперативний штаб Миколаївської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України, Ресурсний центр громадських ініціатив, Гуманітарний штаб Корабельного району «Корабельний край», Волонтерський центр БФ «Щедрик», Гуманітарний штаб «СпівДія хаб Миколаїв», Волонтерський штаб «Inspire Volunteers», Гуманітарний штаб ОБФ «Доброта та довіра» та Миколаївський штаб допомоги «Південний захист».

Це подарунок волонтерам від американської компанії-виробника велосипедів Trek Bicycle Corporation. Логістикою з Нідерландів до Києва займалась логістична компанія DSV. Зберігали і оплатили транспортування до Миколаєва українська кампанія Укрбайк – дистриб’ютор велосипедів «Трек» в Україні.

Ініціаторами кампанії #BikesForUkraine є U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва), ГО «Еко Місто» (Чернігів), ГО «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл» (Суми), ГО «Міські реформи» (Харків), ГО «ФОРЗА» (Ужгород). Ініціативу в Миколаєві реалізує Агенція розвитку Миколаєва.

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв

#BikesForUkraine Миколаїв


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина

Відбулося навчання з фізичної та мінної безпеки для волонтерів Чернігівщини

"Казка про коника": українці в Німеччині подивилися документально-анімаційну стрічку про війну на Сході України