Миколаївські місцеві посадовці почули коаліцію #ГромадськаПрефектура!

7 квітня прибрали стихійні звалища на території робітничого селища «Ялти». Про це нам повідомив голова ОСН «Ялти» Сергій Сідляр. Фото  С. Сідляра«Спасибі всім, хто брав участь в боротьбі зі сміттєвим ...

Додано:
frgn

сміття
Миколаївські місцеві посадовці почули коаліцію #ГромадськаПрефектура!

7 квітня прибрали стихійні звалища на території робітничого селища «Ялти». Про це нам повідомив голова ОСН «Ялти» Сергій Сідляр.

Фото  С. Сідляра

«Спасибі всім, хто брав участь в боротьбі зі сміттєвим колапсом на території мікрорайону! Дякую небайдужим громадянам! Не тим, які просто проживають, а саме громадянам свого мікрорайону! З великим задоволенням сьогодні показую робітниче селище «Ялти» без звалищ:

Фото робітниче седище «Ялти» сьогодні 8 квітня 2020р..

На думку спало українське прислів’я: «Гуртом і батька легко бити». Наша шана Громадському префекту Ганні Кашуби та ГО Фонду розвитку міста Миколаєва (директор Золотухін М.Є.), що надав нам ресурсну підтримку, а Свідок Info за інформаційну підтримку, Дорожньому патрулю Миколаїва Олександру Дьяченку та його команді за волонтерську  допомогу. А Заводській адміністрації ми вдячні за те, що Ви почули наші зауваження.

Шановні мешканці! Для чистоти і порядку у місті почніть з себе. А перш ніж смітити в не належних місцях, подумайте про майбутнє своїх дітей, онуків. Невже сьогоднішня ситуація в усьому світі в зв’язку з епідемією “коронавірусу” Вас нічому не вчить …. ».

А так прокоментував подію координатор коаліції, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін:

«Вітаємо коаліцію та справжніх громадян м. Миколаєва з успіхом! Сподіваємось, що це стало першим кроком по виконанню рекомендацій моніторингу ефективності бюджетних  видатків на боротьбу зі звалищами у Заводському районі. 

Сподіваємось, що другим кроком стане сприйняття посадовцями та депутатами рекомендацій моніторингів коаліції #ГромадськаПрефектура, що ми підготували з Експертно-громадською радою міськвиконкому на е-засіданні http://frgn.mk.ua/?p=11468 шостого квітня».

Прес – служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» 

Адвокасі за рекомендаціями громадського аудиту проведено в рамках проекту, що реалізує ОСН «Ялти» за підтримки Фонду розвитку міста Миколаєва за кошти NED (Вашингтон, США) та у складі коаліції #ГромадськаПрефектура.

Коуч супровід #ГромадськаПрефектура здійснює ФРММ в рамках проекту «Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольств США в України.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Послуги медіації від Громадського центру правосуддя

“Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами” - відбулося третє публічне обговорення

Олена Розказова: «Ми помічаємо наявність у нас прав і свобод, коли їх втрачаємо»

Карантин посилив гендерні стереотипи та патріархальні соціальні норми

Чи можна розглядати грантодавця як інвестора?

Зелена кімната для дітей